Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok jóképű és minden nő visszautasít?

Figyelt kérdés
Odafigyelek a megjelenésemre, öltözködésre, illetve sportos testalkatom van, de az arcom miatt nem jövök be a nőknek. Ezt már többen is mondták. 25 éves vagyok 4éve szingli. Főleg interneten próbálkozok, de élőben sincs nagyobb sikerem max barátnak vagyok jó.
2019. dec. 16. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A választ szerintem te is tudod.


A) Egyedül maradsz és várod a csodát.

B) Lentebb teszed a mércét (külsőségekben).

2019. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1: Ha a másiknak nem tetszel, akkor azon mit változtat, hogy a saját szemszögödön változtatsz? Hiába adod lejjebb egy számodra csúnya nőnek sem fogsz tetszeni, mert ő dönti el neki ki tetszik, nem te.
2019. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Semmit, ne is próbálkozz. Nézd őket levegőnek, xard le nagy ívben mindegyiket. :)
2019. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én először mindig csak barát akarok lenni. Aztán csak összejött a kapcsolat is eddig majd mindig.
2019. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Próbálok nem foglalkozni vele, de idegesit a dolog... Szóval akkor törődjek bele, hogy egyedül fogok maradni vagy esetleg valamilyen csoda folytàn összejövök egy olyan nővel, aki számomra egyáltalán nem vonzó.
2019. dec. 17. 08:16
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Hallod ember?! 😊 Én mindig "csúnya" pasiba voltam szerelmes! Hogy miért? Mert karizmájuk volt: magabiztosság,teljesen jelen voltak fejben,egyszere sugárzott belőlük az erő és a gyengédség,

Amikor beszélgettünk,fenntartották a szemkontaktust,jó illatuk volt,komolyak voltak néha kis humorral füszerezve.

Nem szavakkal bókoltak,hanem a tekintetükkel.

2019. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

#6-os vagyok.Ja és rengeteg pasi szerint jó nő vagyok. :)

Sok sikert és ne add fel!

2019. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Tuti nem a töltött galamb típusú nőknél próbálkozol. Pedig ha ronda vagy akkor neked csak az jöhet össze! Ez az élet rendje!
2019. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi nem jön össze, szerintem is engedd el. Éld az életed, sportolj, játsz, dolgozz. A pénzedet költsd magadra, arasd le a munkád gyümölcsét. Néha járj el prostikhoz, ha már nagyon hiányzik a szex.
2019. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz pont azt megtalálni akivel kölcsönösen meglenne a szimpátia. Vagyis az a nehéz hogy vele elinduljon valami ismerkedés. Lehet elsétáltok egymás mellett, és azt gondolja a csaj hogy hú de cuki ez a pasi szívesen megismerném. Vagy napi szinten beszéltek, de egyikőtök sem mer randit kerdeményezni....

Én sokáig azt hittem hogy csúnya vagyok, es senkinek sem jönnék be. Aztán néha hallottam innen onnan hogy tetszettem bizonyos nőknek régebben. Exem is azt mondta pont a zsánere vagyok kinézet tekintetében. A mostani párom jóképűnek és szexinek nevezett.... Holott én sem jóképűnek sem szexinek nem gondolom magam.

Tudod mindenkinek más jön be.

És sem az exem , de a mostani párom meg főleg nem banyarém, vagy ahogy itt írják töltött galamb!

Van esélyed , csak nehéz megtalálni azt akit kell!

2019. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!