Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz az egyetemen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz az egyetemen is barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Ha tudsz egy jó módszert írd meg. Részeges bulikba nem megyek.

2019. dec. 17. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ott is mint máshol is csak az számít : mennyire jó a háttered és hogy nézel ki.
2019. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a gyári windows 10 hátterem van, szerintem az elég jó.
2019. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Mikor értitek már, meg, hogy teljesen mindegy, hol ismerkedsz! Egyetem, disco, koncert, céges buli, tánc-kör, tanfolyam, társkereső oldal, hobbicsoport, fesztivál TÖKMINDEGY!


Vonzó férfi vagy? Jól nézel ki? Jó a külsőd, a genetikád? Akkor úgyis lesz lehetőséged összejönni csajokkal, bárhol is vagy.


Ha nem, akkor meg mégis miben reménykedsz?! Ha nem vagy vonzó férfi, mehetsz te a világ végére is, ott sem fogsz kelleni a nőknek.

2019. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nézd én azt tapasztaltam, hogy a csajok hazudoznak mindent: van barátom, nincsen időm, stb, stb.. és ebben megerősített több haverom is. inkább az lehet az igazi ok hogy ma már a magyar egyetemisták is a pénzesebb külföldieket részesítik előnyben.
2019. dec. 17. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ha nem vagy igényes a külsődre, és ha nem tudod hogyan kell a nők nyelvén beszélni, hogyan kell viccesnek, jó dumásnak, magabiztosnak, tökösnek lenni, akkor mindegy hány lány vesz körül.


Előtted van még egy folyamat, hogy fiúból férfivá válj, amihez belsőbeli változások kellenek leginkább. Pl. gondolom arról sincs fogalmad, hogy egy randin miket kell csinálni, hogy a dolgokat a jó irány alakulása felé tereld. Ezeket meg kell tanulnod, ha már fiatalon nem láttál jó férfi mintákat erre

2019. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
A helyzet az, hogy én is ebben a cipőben vagyok, csak lányként. Viszont én azt látom, sok fiú nem akar párkapcsolatot. Aki akarna, azok nagy része nem mer közeledni. Aki meg mer közeledni, azok nagy része nem tudja, hogyan kell. Szerintem előnyös, ha már az elején tiszták a szándékok: barátságot akarsz, vagy párkapcsolatot. Engem kifejezetten zavar, mikor ez nem egyértelmű. És akkor például mikor nem tetszik egy srác, de felvet valami közös programot (ál-randi), nem tudod, mit mondj, mert barátként elmennél vele, de ha többnek érzi akkor nem. Ha szimpatikus egy lány, hívd el, és legyen egyértelmű, hogy az randi! Mondd ki, hogy randinak gondolod, és ne álcázd!
2019. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

6.


Kérdező, első számú tanács: Nem hallgatunk nők tanácsaira a nőkkel kapcsolatban. Nincsenek fiú barátaid, akikkel tudnál erről beszélgetni és nálad azért még valamivel sikeresebbek is, hogy jó tanácsokat adjanak?


Kedves 6-os: Ha egy fiú elhív kettesben találkozni egy lányt, akkor úgy 99%, hogy nem barátkozni akar vele.

Abban sajnos egyetértek veled, hogy a legtöbb huszonéves fiú elég béna, ha ismerkedésről, csajozásról, vagy simán csak férfiasságról van szó. ("nem mernek közeledni" vagy "nem tudják hogy kell")

A másik dolog, hogy a legtöbb fiú párkapcsolatot akar, csak ők éppen nem tetszenek a nőknek. A kevés menő, jóképű pasi, akik nagyon sok lányt megkaphatnak, az ő többségük valóban nem akar párkapcsolatot.

2019. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa képet fest, amit itt olvasok. Nem vagyok se adonisz, se gazdag, mégis találtam már magamnak barátnőt nem egyszer. Szerintem, ha valamilyen hobbid vagy érdekel valami fogsz találkozni egy csajjal. Ki kell mozdulni és létezni kell.
2019. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!