Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfinak nincs saját lakása, albérletben él és csak pár millió megtakarítása (4 m), akkor mekkora hátránnyal indul a párkeresésben? Ne azt írjuk, hogy áh, no para, hanem hogy mennyire nagy gond.

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Gyakorlatilag 30 éves koráig semmit nem tudott összehozni még hitellel sem? Hátrány. Az első kérdésem az lenne mi a fenét csinált addig?
2019. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csakis akkora gond, amekkorának beállítja.
2019. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakok, 34 vagyok. 25 éves koromig egyetem (jogász), közben amit nyáron kerestem elment használt autóra, elektronikai cikkekre, csajokra, stb. 27 éves koromig lim-lom munkák, akkor volt a válság, és rendes-teljes munkaidős állást a városban nem találtam, csak feleset. Majd utána 3 év alatt összespóroltam 2.5 milliót egy autóra, meg volt két párom, akik finoman szólva is kedvelték a pénzt, így rengeteg elment oda. 30 éves korom óta nem csajozok, keresek 255 t Keleten a kisvárosban, 100 havonta félre van rakva (35 t hazaküldök, édesanyám özvegy). 4 év alatt 4 millió. Itt 12 millió egy kis lakás, szóval jövő év végére lesz 5.2 millió önerőm, és veszek egyet.
2019. dec. 17. 19:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy párkereséskor nem az az első kérdés a csajoktól, hogy hány milla megtakarítás van a számládon?
2019. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
#1 haha, csak nem lézerblokkoló János egyik katonáját üdvözölhetjük a személyedben? Kár az új profilért, ez is szarrá lesz pontozva és ki lesz tiltva mint a többi. ;)
2019. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Inkább az a baj, hogy azt hiszed, hogy ezen múlik.

Utolsó proli, hitelben úszó, 0 megtakarítású senkiknek is van párja,családja, sőt az ilyen agyatlan nulláknak általában jobban is megy az ismerkedés, mert csak az ösztön hajtja őket.

A sokdiplomás, intelligens, milliós megtakarításokkal rendelkezők között meg rengeteg az egyedülálló, mert túlagyalnak mindent, és nem a lényegre koncentrálnak a párkeresésnél.

2019. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

3.

Szóval szépen leírtad, hogy huszonévesen folyamatosan csak a mának éltél, a jövőre nem gondolva, de igazából a mai napig is perspektívák és jövőkép nélkül éled az életed. Elment a pénzed hülyeségekre, státuszszimbólumokra. Olyanról már ne is beszéljünk, hogy elköltözz véletlenül, ha ott nem találsz elég jó munkát magadnak, ahol élsz.

[link]


Itt van pár dolog, amiket máshogy csinálhattál volna (vagy amiken akár még most is változtathatsz):

[link]


Ja és rohadtul nem az anyagiak miatt nincs senkid. Azzal, hogy van egyáltalán milliókban mérhető félretett pénzed, már benne vagy a magyarok felső 20%-ában, mert az emberek 80%-ának még párszázezer forint félretett pénze sincs.

Nem kell mindenre a választ az anyagiakban keresni. Külsőre mennyire nézel ki jól? Inkább túlsúlyos vagy, esetleg vézna? Vagy pedig sportos, jó alkatod van? Mennyire öltözködsz igényesen, mennyire stílusos a frizurád, mennyire adsz a személyes higiéniádra?

És akkor még olyan dolgokról nem is beszéltünk, hogy milyen személyiséged, viselkedésed van. Mennyire vagy a férfias, magabiztos, jó dumájú, vicces, tökös. Ezek hogy a nőknek mennyire vonzó a személyiséged, szintén nagyon sokat nyomnak a latba, nem csak a bankszámlád/vagyonod összege.

2019. dec. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nagyjából úgy nézek ki arcilag (kétoldalt picit ritkul a haja nekem is) és testileg is, mint a pap a Mi kis falunkból. Schmied Zoltán. Nem gondolnám, hogy ronda vagyok. Egyszerűen pénzt gyűjtök, hogy 1-1.5 év alatt legyen egy kis lakásom.
2019. dec. 17. 19:31
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs ezzel, van hova vinni a csajt és van pénzed hogy elvidd ide-oda. Ez már szerintem bőven elég ha minden más is rendben van.
2019. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy érdemben is hozzászóljak:


pár milliós használt autó, az közlekedési eszköz nem pedig puncimágnes.. azok kb a lambó, ferrári-nál kezdődnek, és csak olyan csajokat tudsz velük felszedni, akik az autódba lesznek szerelmesek és nem beléd. (Többi csaj nem tudja megkülönböztetni a lambót-ferrárit egymástól.)


Magyarok java része albérletben él.. nem is tudom, mi ezzel a probléma?!


Ha neked saját lakásod és 50 milla volna a bankszámládon, akkor is keseregnél, hogy miért nincs nagyobb lakás, és miért nem 150 milla pénzed van. A jelenlegi nézőpontod miatt tartasz ott ahol, amit fölszívtál a környezetedből az elmúlt 30 éved alatt. a te szemléletmódod azt mondja, hogy "kevés vagyok, kompenzálnom kell xy dolog birtoklásával", a belső monológod is gondolom önsanyargató "nem vagyokjó", "nem vagyok elég", "hülye vagyok",és ezek társai"... ezzel szemben a suttyó, alkoholista gyökért azért tud becsajozni, mert neki a személélete még most azt mondja, hogy "főnyeremény vagyok" (hiába nem az). Ez a szemléletmód, ahogy a körülöttünk lévő világot látjuk és értelmezzük.


Ajánlom a szemléletváltás c. könyvet kezdésnek.

2019. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!