Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, lányok! Ti egy 28-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok! Ti egy 28-30 körüli fiatalembertől alaphangon elvártok minimum egy saját hitelmentes panellakást (legalább 8-10 millió ft)? Ha nincs, no party?

Figyelt kérdés
Van állásom stb, nem herdálom el a pénzt. De még csak 4 millió ft-om van 5 évi munkából itthon. Így még csak albérletben élek, de felelősségteljesen, nem verem el a pénzt, megfogom. De nem egyszer jártam már úgy, hogy mikor kiderült, hogy ez a panel lakás nem az enyém, hanem bérlem, akkor a friss kapcsolatom felbomlott, a nőnek ez nem tetszett.
2014. jún. 7. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nőt fogtál ki, nem mindet a bankszámládon lévő pénz érdekli. Engem például nem érdekelnek ezek, inkább szeretem hogy együtt rakjuk össze a lakásra valót, ha komolyan gondoljuk.
2014. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt mutatja, hogy pénzéhes libákkal hozott össze sors. :)
2014. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Már az előző kérdésednél is megmondtam, hogy a nők többsége nem így gondolkozik, nem érdemes erre alapozni a véleményed.

De ha már itt tartunk, talán nem pénzéhes nők között kellene keresgélni.

2014. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha valakinek az számít, hogy saját-e vagy csak bérled az ingatlant, azzal jobb is ha nem alakítasz ki kapcsolatot.

Nem értem ezt a magyar felfogást. Mindig csak a lakás, autó... Külföldön rengeteg ember él albérletben, ott nem számít, hogy van-e saját lakásod, sőt néhol az albérletet részesítik előnyben.

Én 28F vagyok, van saját lakásom, igaz nem volt 8-10 milla, nem Pest környékén lakom. Idén még szeretnék egy autót venni. De ha ismerkedem, akkor ezeket alapból nem említem, mert így legalább kiderül, hogy rám kíváncsi a lány, vagy a pénzemre. Sajnos sokszor járok úgy, mint amit leírtál. De ilyenkor tovább kell állni. Van rengeteg olyan lány, akinek a belső számít. Csak keresni kell.

2014. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Buta libakat fogtal ki. Manapsag 28-30 evesen nagyreszt azoknak van sajat, hitelmentes lakasuk, akiknek anyuka a segguk ala rakta. Rengeteg embert ismerek, akik nagyon is jol keresnek, de azert ahhoz, hogy egy 10-15 millios lakast megvegyenek, ugy raadasul, hogy ne legyen terhelt, ido kell.

Nyugi, a normalis nok nem ugy mukodnek, ahogy leirtad. :)

2014. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel. Mondjuk az nyilván előny, hogy nem az anyjával él mondjuk, de most nekem olyan mindegy, a sajátja-e a lakás vagy nem.
2014. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valahogy nem vagyok meglepődve, kérdező, sajnos a nők jelentős többsége ilyen felszínes, pénzéhes buta liba. Dolgozni, elérni valamit,az büdös, sokkal egyszerűbb beleülni a kényelembe, és majd a pasi eltartja...
2014. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet én futottam össze ,,rossz" lányokkal. De ismeretségi körömben is azt látom, ahol van lakás (bármilyen), hogy 10 ből 9 szer azt a pasi vette, építette és nem a nő, sőt még csak közösen sem. Mintha ez csak a pasi feladata lenne, cserébe a nő meg csak a testét adja, meg egy gyereket. Igaz a gyerekben azért a pasi önrésze is jócskán benne van, tehát nem csak a nő adja teljesen-
2014. jún. 7. 11:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre szoktam írni, hogy 2 új építésű lakásom van a villanegyedben (messze nem a kérdésben említett ársávban) és mégis 2 éve nem volt senkim... Akkor hogy is van ez?
2014. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hallod, ilyen felfogással légyszíves inkább k***@ázz, jó? NEM VALÓ NEKED A PÁRKAPCSOLAT!!!!


-Mi az, hogy a nő csak a testét adja bele?

-Hogy jön ide a gyerekszülés, amibe a pasi max a spermát adja, de a nő teste változik, ő hordja ki, a pasi semmit sem csinál az alatt az idő alatt?

-Hogy van pofád úgy beállítani az egészet, mint valami kereskedelmi tranzakciót???


Ha te tényleg így látod a dolgokat, akkor komolyan mondom, hogy nincs egy olyan nő sem, aki megérdemelné, hogy egy ilyen elmeháborodottal kelljen élnie, mint te. Gratulálok a szüleidnek, akik sikeresen félreneveltek.

2014. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!