Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hogy dolgozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy dolgozzátok fel, hogy rondák vagytok vagy átlagosak (amúgy nagyjából majdnem ugyanaz a nők szemében) és szinte esélytelenek a legtöbb valamire való átlagos arcú és testű nőknél (elhízott nő nálam is próbálkozik)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 18:48
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
de sportos férfiként és átlagos arcúként én is csinos, átlagos arcú lányt akarok. De azok meg jóképűt, kigyúrtabbat akarnak. Vicc az egész-.
2019. dec. 19. 18:49
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Én? Sehogy. Beletörődtem. Járok prostihoz, ha dugni akarok. A többivel meg már nem foglalkozom. 31 vagyok. Senkinek nem fogok könyörögni, hogy velem legyen. Szánalom ami a nők részéről megy. Nem lehet mindenki helyes. Egyszerűen csak nem akarják a többséget vonzónak látni, mert nem néznek ki jól.
2019. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon sokat segít a feldolgozásban, hogy buta kérdésekre válaszolok.
2019. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak hiszed azt magadról, hogy átlagos az arcod, valószínűleg csúnya vagy VAGY olyan nőkre hajtasz, akik nálad szintekkel jobbak.
2019. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%

#2 Egyszerűen csak nem akarják a többséget vonzónak látni, mert nem néznek ki jól.


😂😂Hát igen, az márpedig a nők hibája, hogy nem tudnak vonzódni ahhoz, aki nem vonzó. Micsoda ténymegállapítás. Amúgy ez nem a nők hibája, hanem azé, aki rondának teremtett. Te sem vonzódsz nem vonzó nőkhöz, gondolom.

2019. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Engem csak olyan vesz észre, aki ronda, már elnézést, ha ezzel megsértek nőket. Évek óta sportolok, látszik is rajtam, hogy vízilabdás testalkatom van, ami nem rossz. Az arcom szabvány, átlag férfi, akiből ezer van az utcán (hajam rendben, semmi kivetnivaló nincs rajta). De csak az elhízott nők szemeznének velem, a normális alkatú, arcúnál ha próbálkozok, jön a kosár vagy a van barátom (pedig nincs). Aztán két hét múlva látom a hiperjóképű Dáviddal. Nem tudom mi van velük vagy bennük elrontva, hogy mind ugyanarra a férfitípusra vágynak és akarják, aztán ha azt az egyet nem kapják meg, akkor inkább évekig egyedül vannak (mondom, ha valami szörny lennék, akkor megérteném, de tényleg nincs velem semmi gáz)
2019. dec. 19. 18:56
 7/32 A kérdező kommentje:

mondjuk tegyük fel, hogy egy ilyen férfi, hasonló arc, csak szakáll nélkül, de még sportosabb alkattal. Ez is gond?


[link]

2019. dec. 19. 18:59
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok ilyen dolgokkal.
2019. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Jó, hát van akit nem érdekelnek a nők és jó neki egyedül. De nem mindenki forever alone típus-.
2019. dec. 19. 19:00
 10/32 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen elcseszett ez a világ...42f
2019. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!