Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is megfigyeltétek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek hogy a nem helyes de átlagos testalkatú férfiak mellett általában kórosan elhízott, kövér nő van?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Sokféle párt látok nap mint nap, sokféle testalkattal és arccal.

2019. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de ha nagyítóval keresed őket, akkor annak fog tűnni.
2019. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Én is megfigyeltem már, de inkább megfordítanám, úgy sztem igazabb. A nagyon duci nőknek általában náluk sokkal jobban kinéző párjuk van.
2019. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Akkor fordítva is igaz tehát helyes csinos nők is csúnya kövér pasikkal vannak? Talán mégis ellentétek vonzzák egymást, ez lehet az oka?
2019. ápr. 12. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én 140 kg voltam mikor a férjem elvett feleségül. Most 108 kg vagyok.


Férjem 80-90 kg között ingázik, 185 cmhez.


Szóval nálunk igaz, de ha pár év múlva sikerül lefogynom még a maradék 40 kg-t már nem lesz igaz.


És nem fog azért elhagyni, mert lefogytam.


Általában azért van a ducibb nőknek, vékony társuk, mert a vékonyabb pasik között könnyebb olyat találni, aki nem azért szeret, amennyi kg vagy.


A duci pasik meg baromira el vannak szállva maguktól, és nekik csak a tökéletes testű nők felelnek meg, hogy kompenzálják, hogy ők nem azok.

2019. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Jah...

vagy azért keres egy dagadt nő vékonyabb férfit, mert egy dagadt férfi már nem férne oda, hogy berakja neki....2 dagadék már nehezen fér össze :)

2019. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A szépség még mindig mindenkinél mást jelent!


" Akkor fordítva is igaz tehát helyes csinos nők is csúnya kövér pasikkal vannak?"

Hány sportos, enyhén izmost csajt láttál kövér elhízott pasival? Vagy hány fitneszes csajt láttál már ilyen pasival? (Egyet se, mert nem egyezik az életvitelük.)


Ha egy rettentően dekoratív csaj van egy elhízott csúnya férfival, ott leginkább csak pénz van a háttérben. Vajna Timike, rémlik?

2019. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
6os: volt dagadt pasim is. Nem volt gond az összeféréssel, de elhagyott, mert hogy ő talál jobbat is ;)
2019. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
pár ilyet láttam már, de az sokkal gyakoribb, hogy átlagos testalkatú férfi mellett átlagos tastalkatú nő van
2019. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyaz átlagos kinézetű férfi vagyok, de azt látom, hogy nincsen mellettem senki.
2019. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!