Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket vajon mennyire zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket vajon mennyire zavarja, ha egy 34 éves férfi 5 millió önerővel vett egy kisebb 2 szobás lakást vidéken (itt jól felújított lakások 13 ért már vannak), de van még 8 millió hiteltartozása? Tehát annyira nem költhet sokat a nőre.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

ne



költs



a nőre

2019. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze dolgozik tisztességesen, soha ne tartson el engem senki, de megérzem a havi -70 plusz rezsi, internet, stb kiadást.
2019. dec. 20. 13:36
 3/16 A kérdező kommentje:
Első. Csak az a baj, hogy sok elvárja. Ugye van pl 3 évente párom, akkor is 10 ből 9 szer nekem kellett mindent fizetni(kaja, színház, mozi, benzin).
2019. dec. 20. 13:37
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

NE

KÖLTS

NŐRE!!!!!

2019. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
ha elvárja, az az ő baja
2019. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem speciel semennyire nem zavar.
2019. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

A lakást nem fogod tudni fizetni mikor összeomlik a magyar gazdaság max. 3 éven belül és onnantól cseszheted. Nagyon buta nőkkel kezdj, akik nem tudják, hogy mi várható gazdaságilag ebben az országban nemsokára. Akinek hitele van/lesz 3 év múlva az kegyetlenül ráfarag majd.


Még politikusaink is tudják, hogy közel a vég, nem is nagyon erőlködnek ellene, tisztában vannak vele, hogy ez egy náluk jóval erősebb dolog, természetes folyamat.

2019. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem csak az zavar, ha valaki egy rohadt szarrágó, nem az, ha nem engedheti meg magának, hogy költekezzen. Én nem szorulok arra, hogy egy pasi költsön rám, nem is érzem a szeretet jelének. Viszont én szívesen adok ki pénzt közös programokra meg ajándékokra, meglepikre és azzal nagyon meg lehet bántani, ha egy ember, aki fordítva ia megtehetné ezt, nem viszonozza, nem hív meg soha, mert egy szarrágó. A te esetedre ez nem igaz. A kullancs nőknek meg ne akarj megfelelni. Sosem értettem, miért akarnak férfiak a nők miatt gazdagok lenni. Mintha valaki azért dolgozna, hogy mások kihasználják
2019. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem szeretnék bunkó lenni, de egy olyan férfivel, akinek nem fér bele egy-egy randi, hogyan tervezzen egy nő kapcsolatot, és családot?


Ezt férfiként kérdezem, nekem evidens, hogy havi 1x elrepülünk valamerre a barátnőmmel, hetente beülünk kávézni, és elmegyünk étterembe, amikor olyan kedvünk van, pedig saját lakásom sincs, és az albérletem több, mint az a 70 ezres kiadás.

2019. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nem keresek 300+t (de persze minimálbért sem) h repkedhessek külföldre havonta. Szerencsés akinek jól megy.
2019. dec. 20. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!