Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-6 millió körül V8 (vagy...

5-6 millió körül V8 (vagy kisebb feltöltött) terepjáró-crossovert vennétek ún. "cégvezetői presztízsautónak" akkor melyiket vennétek a kettőből (lent)?

Figyelt kérdés

Lincoln Navigator 2005 (facelift,nem a csíklámpás 5.4 szívóbenzin V8 306 le) vagy

Audi Q7 3.0 TDI V6

esetleg X5-öt?


Nekem nagyon a Lincoln felé esne a mérleg.


2017. dec. 6. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha cégvezetői presztízs autó kell akkor prémium szedánban kellene gondolkozni...
2017. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon nincs valami nagy presztízse a Lincoln-nak.
2017. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Lincoln...


Audi, BMW tucatautó, 100 autóból a fele tuti az, Lincoln meg ritka madár.

2017. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lincoln. Az a road presence:) Esetleg egy Escalade... semmi esetre sem egy tucat audi vagy bmw.
2017. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy 12-13 éves autónak soha nem lesz 'cégvezetői presztizse', de akkor már a Navigator. Legalább az nem fog sűrűn szembejönni veled az utcán. Igaz, hogy 2-3szor annyit fogsz tankolni és a szervíz sem lesz olcsó.
2017. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a látszat a lényeg akkor Lincoln. Drabális darab a mi útjainkon. Meg nem is értik a népek, hogy mi ez a hegyomlás. A másik kettőnél megbízhatóbb, de amúgy nagyon buta régi technika, alvázzal, merev tengellyel. A Q7 első generációja már kezd ciki lenni, formáját tekintve meg "csak" egy kombi Audi, 12 egy tucat. Az X5 szerintem szebb. Gondolom itt már legalább a 2. generációra gondolsz. Abból viszont legalább nem találsz V8-ast. Na nem mintha a Q7-ből lenne érdemben, de ahhoz te írtad a V6-ot.
2017. dec. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Lincoln az feltűnő autó, és menő is valamennyire, mert olyan amerikai, és más, mint a többi megszokott autó, kitűnik a tömegből. Viszont a minősége és a futóműve az egál a fossal, elnézést a kifejezésért, de az. Kanyarban felborulsz vele ha nem figyelsz.

Ha autó kell, akkor Audi Q7-et kell venni, akár 4.2 TDI-vel is, mert miért is ne? De a 3.0 is nagyon jó. Ha esetleg zavar a Q7 valósan negatív megítélése, akkor titkos tipp a VW Touareg, ami szinte ugyanolyan jó és műszaki alapjaiban majdnem megegyezik a Q7-el, de mégsem olyan negatív a megítélése. Én ebben gondolkoznék, amerikai SUV nem kéne, akármennyire is menő.

Bár szívem szerint ennyiért egy Audi S8-at vennék, csakazértis.

2017. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a faceliftes q7 meg most is egesz vallalhato. Lincont biztos nem vennek, szerintem csunya is az europai suvokhoz kepest. En tobbszor gondolkodtam, hogy mit milyen terepjarot vennek kb ilyen osszegert. En Infiniti FX-et

vennek az ujabbat amit 2009-tol gyartanak.Szerintem szep es nem sok van belole.

2017. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Q7-bol es X5-bol is van benzines. 4.2 es 4.8
2017. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!