Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha szükségem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha szükségem van személyes térre?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít amikor folyton zaklat azzal, hogy mi a baj, miért nem irok, már biztos nem szeretem stb stb holott csak szeretném élni az életem, beszélünk estére hosszabban, miért számoljak be minden lélegzetvételemről?
2019. dec. 20. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te választottál olyan személyt, aki ennyire tapad, önbizalomhiányos és ellenőrizgetős. Senki nem kötelez téged arra, hogy vele legyél, ha nem akarsz.

Mindenkinek szükséges az énidő.

2019. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld vele ezt megbeszélni, mondd el neki. Ha szeret és fontos vagy neki, és ha persze értelmes, nem egy hülye, akkor meg fogja érteni és tiszteletben fogja tartani. Ha nem így lesz, akkor hagyd az egészet, keress mást.
2019. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, leleépítettem, nem hagyott mas választást.

Mire reggel felkeltem, volt vagy 40 uzenetem. Jol aludtál? Álmodtál? Mit? Ébredtél fel éjjel? És hasonlók.

Aztan válaszoltam .... kikeltél már az ágyból? Reggelizel?mit? Finom? Jol laktál?

Mikor szoltam neki, hogy maradjon már, egy tál levest had egyek már meg anélkül, hogy 25 kerdesre kelljen válaszolnom közben , akkor meg rákapcsolt... En meg letiltottam, mikor arra a kérésre, hogy ne pityegjen már a telefonom 1.5 percenként, majd este felhivom, aztan elmondom, 43 uzenet volt a válasz.

Ő ilyen, te meg olyan vagy. Nem illetek ossze és kész, valamelyikőtök hosszú tavon meg fog őrülni.

2019. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi például tök jól megvagyunk ebben a stílusban a párommal. Egyikünk sem érzi fojtogatónak, nekünk ez a természetes. Te pedig kifogtál egy szerencsétlent, akivel nem passzoltok. Egyikőtök sem hibás, egyszerűen csak olyat vártok egymástól, ami a másiknak nem esik jól. Ő azt várja tőled, hogy sülve-főve együtt legyetek és mindenről beszélj neki, ami téged nyomaszt, te pedig személyes teret szeretnél, ami alatt nélkülözitek egymást, ez meg őt nyomasztja. Végső soron nem lesz ennek így jó vége szerintem
2019. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, férfiként nekem is kell a személyes tér, én idő. Ha nem kapom meg, leépítem a nőt kíméletlenül gyorsan. 😃 Pittyeg az a xar, szívem szerint kukába helyezném a mobilomat. Hagyjon békén mindenki!
2019. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, te választottad. Keress hozzád illőt. Meg ő is.
2019. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, jajj. Pedig nem is találkoztam az illetővel (és nem is jött meg a kedvem).

Pontosan ugyanaz, mint egyik előző hozzászólónak, reggel elmaradhatatlan jó reggelt üzenetek sokasága, azzal megspékelve, hogy nem tudtam (!) neki olyan időpontban üzenetet írni, hogy ne válaszolt volna azonnal! Pedig volt, hogy hajnali 3-kor próbáltam. De még véletlenül sem hagyott egy szusszanásnyi időt sem.

Mikor jeleztem, hogy fogja kicsit vissza magát így az ismerkedés elején: De miért? Mi a baj? Megbántottalak?? Újabb 5000 kérdés.

Szerintem az ilyen embert nem lehet jól kezelni, ha te nem vagy ugyanilyen tapadós, mondom ezt úgy, hogy párkapcsolatban én igénylem, hogy napi 2-3-szor beszéljünk telefonon.

2019. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is ilyen vagyok.
2019. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!