Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn, pl tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, pl tinderen újabban miért abban mérik a nők a férfiak személyes értékét h milyen frappáns bemutatkozással nyitnak?

Figyelt kérdés
Olvastam erről korábban, meg ha nem találod ki mit szeretne hallani egy teljesen ismeretlen nő, és pont nem azt amit leirsz neki akk lúzer vagy? :D miez? Ti mit tapasztaltok?
2019. szept. 15. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

nem abban merjuk, de nagyon faraszto az otvenedik milyen napod volt meg hogy vagy. ha ennyi kreativitas nem szorul valakibe, en sem fogom megeroltetni magam.

oh es igen, lanykent EN szoktam kezdemenyezni es mindig frappansan nyitok, nem ugy mint a pasik 90%a.

2019. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ên igénytelen vagyok,egy sima szia,hogy vagyra is válaszolok,ha szimpi.Mitvel kéne nyitnia,bűvésztrükkel?
2019. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Lehet h baromi unalmas neked amit leirtál, de azért kérdezik mert nem tudják :D 🤷 és lehet h sejtik h ma már megkérdezte tőled 50 másik, de akk sem tudják, csak frusztrálva felteszik az információcserére alapuló első kérdéseiket, rettegve attól h elküldöd őket a... :D
2019. szept. 15. 10:29
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Azért megnézném, hogyha a csajoknak kéne nyitnia tinderen, akkor ők milyen frappáns szöveggel nyitnának :) Mert elvárások vannak, de a férfinak ne legyenek, mertazmilyenmár...

Nem szoktam görcsölni, csak rájuk írok, hogy "Szia! Szeretnélek megismerni, volna kedved beszélgetni online, aztán idővel személyesen?". Akinek ez nem tetszik, az várja tovább a herceget fehér szamáron :)

2019. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok fent társkeresőkön, de például Instagramon szoktak írni, ez a legutóbbi kettő üzenet, amit kaptam:


"szia"


és


"Szia, nagyon jó a Daenerys cosplayed, te csináltad? Hogy tetszett az utolsó évad? Szerintem elég pocsék lett, főleg Dany elrontása. Felteszem ő a kedvenced, vagy csak nem szerettél volna férfi karakternek beöltözni? :D"


Szerinted melyikre válaszoltam?


Amúgy nem lehet ilyesmikben mérni valaki "értékét", de azt igen, hogy mennyire szeretne ismerkedni, vagy, hogy van-e bennünk közös vonás és/vagy érdeklődés.


21/L

2019. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

jo, es azt sem tudjak hogy mi volt a jelem az oviban, vagy hogy mi akartam lenni kiskoromban, vagy hogy mi lenne a 101es szobamban. megsem ilyeneket kerdeznek, amire jo is lenne valaszolni, vagy kialakulhatna egy diskurzus, hanem az unalomig ismetelt, meg 50 lanynak aznap elkuldott sablonokat. unalmas, kiabrandito.


nem mondom neha valaszoltal ezekre is, de valahogy nekem olyan erzes, hogy

1)ha nem kepes mashogy (erdekes parbeszedet kezdemenyezve) ismerkedni az gaz, ugyis befullad a beszelgetes

2)ha kepes ra, akkor csak nem akarta megeroltetni magat, mert valszeg en vagyok aznap a 48. akinek elkuldte hatha ez valaszol alapon

es mindenketto lelombozo..

2019. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetéshez 2 ember kell. Amikor férfiként csak én dobálom fel a témákat és kérdéseket, az olyan "beszélgetéseket" egy idő után abbahagyom, mert semmi értelme.
2019. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

"Azért megnézném, hogyha a csajoknak kéne nyitnia tinderen, akkor ők milyen frappáns szöveggel nyitnának :)"


Általában ha írtak is nekem nők, az kimerült a "szia" és a "mi járatban az oldalon" szintű szövegekben.


De férfiként azért írj Pulitzer-díjas köszöntőszöveget, különben egy szánalmas szexéhes incel lúzer vagy. :D


Ha már a szexéhes nyitószövegekről van szó:

[link]

2019. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
utolso, ferfiaknal ez a kep ugy nezne ki, hogy atlagostol felfele kb barkinek igent mondanak;) sot, valahogy az instapichak kepei alatt is fiukak szoktak gaz nyalas kommenteket hagyni. ja ez nem szamit, csak a nok:D nemtudom mi ujdonsag abban, hogy aki kiemelkedoen jol nez ki, annak kiemelkedoen jok az eselyei es elneznek neki olyat, amit csunyabbnak nem. nokkel is ugyanez van, a fullos no lehet hisztis picha, akkor is korbenyaljatok....
2019. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
De a férfiak nem is tagadják le és írják itt fellengzősen azt, hogy nekik a duci, szemüveges, kapafogú lány is tetszene, ha frappáns és szellemes stílusban írna.
2019. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!