Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek a messengerébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek a messengerébe vagy más felületen van olyan pasi az üzenetei közt aki magával beszélget?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom de miért magázol minket? :)
2019. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2019. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
99%
Úgy érti szerintem, hogy ír a pasi ,de a nők nem válaszolnak és szegény fiú folyamat ír ,de nem válaszol a hölgy
2019. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ilyen fogalmazási skillekkel nem is csodálom, hogy xarnak rád. Tanulj meg magyarul vazze! 😂
2019. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vicc ugrott be:


A főnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12:00-kor mindig elmegy valahova, 14:00-kor megérkezik, és újra leül dolgozni. Felbérel egy detektívet, hogy kiderítse, mit csinál közben.


A nyomozó másnap jelenti:


– János ismét elhagyta az irodát, beszállt a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hűtőjében talált ételből és lefeküdt a feleségével. Ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni.


– Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges!


– Nos, megengedi, hogy tegezzem?


– Természetesen.


– Akkor elmondanám még egyszer: János elhagyta az irodát, beszállt a kocsidba és a házadhoz hajtott. Ott megebédelt a hűtődben talált ételből. Ezután lefeküdt a feleségeddel, elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül és visszajött dolgozni.

2019. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 honnan szülted a gondolatmeneted? :D
2019. dec. 21. 09:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető volt a kérdés. Legalábbis akivel már történt ilyen, az levágja. :D

Nő vagyok, és számtalan ilyen történt már velem. Azt nem tudom megmondani, hogy mindenkire igaz-e, de a környezetemben a nagytöbbségre igen.

2019. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 ezeket poénból meghagyod?
2019. dec. 21. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

#8

meghagyja, és majd a bulikázások során mutogatja ezeket a barinőknek, és együtt jókat röhögnek rajta, hogy milyen egy nyomorék lúzer irogat neki


remek módon lehet rombolni így az illető jóhírét a többi nő között, ha esetleg közös ismerősről van szó

2019. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, férfiak is szoktak ilyet, hogy a bulikázások során szét pletykálják az agyukat ilyesmikről. Főleg ha férfi-nő vegyes társaság. Mondjuk szerintem nem gond ha valaki magával beszél, inkább beszéljen magával kedvesen, mint kérje számon őrjöngve rajtam hogy miért nem válaszolok. Ha sok időm van vagy unatkozom, szívesen elolvasom az addigi írásokat, főleg ha aranyosak.
2019. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!