Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha egy olyan pasi rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy olyan pasi rátok írna facebookon ismeretlenül, vagy leszólítana az utcán, aki kifejezetten tetszik nektek külsőre, az nem lenne "fura" közeledés?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy ha egy számotokra nem tetsző egyén próbálna így közeledni, akkor az fura lenne, és lökött alak. De ha jóképű a pasi, akkor már nem lenne fura és lökött, mert nem megszokott módon próbál közeledni?

Ez ilyen női logika?


2019. dec. 10. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Én a jóképű férfiak internetes közeledését is elutasítottam, mint ahogy mindenki másét. Nem minden nő kettős mércés pitsa ám.
2019. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Olyan pasi jött oda hozzám a boltban, aki nagyon bejött, de creepy volt, hogy csak úgy leszólít és elhív valahova, nulla bevezetéssel. Így nemet mondtam, mert féltem tőle.
2019. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen fura és én biztos beijednék szokás szerint.
2019. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton én is. De történt már velem ilyen, és mivel jól alakult, ezért erősítem az ellenpéldát.

Jól nézett ki, bejelölt, visszajelöltem,bár azt hittem ezért mert ismerem, de nem ismertem. Így aztán írogattunk, megnéztem jobban az adatlapját, szimpatikus volt. Találkoztunk, és kapcsolat lett belőle.

Kételyeim voltak, de kb annyi esély van a csalódásra mint bármi más ismerkedési formánál.Persze nekem itt sokat jelentett,hogy minden adatát meg tudtam nézni,ami már pozitív volt. Ha totál rejtett lenne minden információ, én is kétkedőbb lettem volna.

2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem fura, mert a közösségi média virágkorát éljük, szóval 6-8 éve még fura volt, most már szerintem nem az. Ettől függetlenül én nem szeretem az ilyesmit.
2019. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Dehogynem fura lenne. Akiket eddig visszautasítottam, azoknál sem a külső volt a bajom a legtöbb esetben. Talán 20% volt ilyen egész életem során. Vagy a belsője nem volt nagyon okés, vagy az, amilyen stílusban kedzeményezett.


Akinek ennyi elég, hogy odajöjjön hozzám, azt én totál zakkantnak tartom, akárhogy is néz ki. Neki ennyi elég, hogy érdekelje valaki ennyire? Oké, engem nem. Nekem nyomós érv és sok beszélgetés kell, egy neutrális közegben, nem direkt ismerkedés. Sosem vágtam magam hanyatt valakitől annyira, hogy pusztán attól, hogy meglátom, odanyomuljak hozzá ismerkedni. Ezért sem tartom normálisnak. Inkább kétségbeesettnek, ha jóképű, akkor meg valami lekötözhetetlen nőcsábásznak. Nem hiszem magam annyira különlegesnek, hogy normális embert bevonzzon az, amit elsőre lát belőlem

2019. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanazt gondolnám róla.

Sose láttam értelmét, amikor így szólítottak meg. Semmit nem tud rólam, lehet épp egy orgiára tartok, lehet épp kórházba a kemoterápiára, lehet épp színházba, ahol én adok elő.

Interneten meg törlöm az ilyeneket, mert csak arra tudok gondolni, hogy aznap én vagyok a huszadik, akinek elküldi ugyanazt a sablon dumát.

2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, nő írt rám "tévedésből", de kedvesen, kultúráltan. Nem párkeresés céljából, de mindegy is. Kifejezetten tetszett, váltottunk pár üzenetet, összehaverkodtunk, találkoztunk, és most egy pár vagyunk.
2019. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem a megszokott módon próbál közeledni akkor az elutasítás akárhogy néz ki az illető.

Az ismeretlenektől jövő "degyönyörűvagy ismizünk" típusú jelölések mondjuk megszokottak - hetente jön vagy 15 ilyen, de a sorsa ugyanaz - törlésgomb olvasás nélkül, még az adatlapja sem kerül megnézésre.

2019. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy választhat a nő, hogy kinek mond igent?
2019. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!