Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire reális, hogy egy top 10 pasi rákényszerül a nála sokkal alsóbb kategóriás nőre?

Figyelt kérdés

Nem csak egyéjszaka működik, hanem rövid távon, illetve mondjuk úgy, hogy négy fal között. Ha nem vállal szülők, barátai előtt,és ő jó pasi, te nem vagy fullos nő, akkor ez működik ilyen módon.

Igenis, van, hogy valamiért vonzódik szexuálisan, de nem tart elég jó partinak, nem tart saját kategóriájának egy igazi, hosszú távú kapcsolathoz.


Nem csak tökéletes csajokat kezelgetnek a jópasik. Ez nem ilyen fekete-fehér, ahogy a vonzalom is szubjektív dolog.


2019. dec. 16. 07:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vállal fel mások előtt akkor attól tartok nem sok esélyed van, csak egy egyszerű eszköz vagy neki.
2019. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem èrtelmesebb lenne ez a kérdés ha kivonnád belōle az ilyen nevetséges jelzōket. Pl. nincs olyan, hogy “top 10” pasi, akibe minden nō beleszeretne.. írhatod simán úgy is, hogy jóképū pasi, akkor is megèrtjük, az ilyen “top 1-10” pasi duma inkább túlzás. Azt se igazán lehet érteni, hogy nálad mit jelent, hogy alsó kategóriás nō? Lehet, hogy valakinek imádnivaló egy nō, akit te alsó kategóriának neveztél pl. azért mert nem extrém nōies, nem hord mūkörmöt, vagy nem cicanadrágba feszít folyton.

Tehát olyan sztereoríp, ítélkezō jelzōket használsz, amelyek nem biztos, hogy a valóságot fedik.

2019. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha "rákényszerül", akkor nem "top 10". A "sokkal alsóbb kategóriás nőnek" és neki is valami komoly defektje van önértékelésben, felelősségvállalásban vagy egyszerűen másik párja, ha nem vállalják fel egymást.
2019. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Ezt én írtam. És velem ez megtörtént 16 évesen. Aztán 18, bár ott már csak randik voltak, és csók, ÉS MEGTÖRTÉNT velem. Érted?


A top kategóriát nem én találtam ki, amúgy a srác egy politikus gyereke volt, felső tízezer, akkor még, helyes, sportoló, elit nyári középiskolába járt külföldön, komoly célok, komoly egyetemre pályázott, és régebben volt, de megtörtént.


Azóta sem értem, hogy miért, de vonzódott hozzám és kész. Kapcsolatot a környezete miatt mégsem akart.

2019. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Ezt ne úgy képzeld el, hogy rá kényszerül. Mi férfiak simán választunk lefelé is, ha úgy alakul. Gyengébb "minőségű" nővel nem kell annyit foglalkozni, olyat is megcsinál az ágyban, amit egy top kategóriás már nem feltétlen. A menő hapsiknak szokott ilyen csajuk lenni tallonban, mert nem dumál, követelőzik, nem kell neki semmi. Ha mégis megpróbálja,mehet a francba. Ilyen csaj mindig lesz. Egy komolyabb kinézetű csajnál már vigyázni kell mit mondasz, vagy csinálsz,mert ő rakja lapátra a férfit, ott fordított a szitu. Az alsó kategóriás csaj, legtöbször mindent csinál és enged, önbecsülésük kicsi. Ami legrosszabb az egészben, hogy ha egy ilyen hapsi használati köpőcsészéje voltál, utána azt gondolod, hogy neked jár a top 10-es pasi. Hiszen a múltkor is sikerült már ilyennel kavarni. Onnantól kezdve a normális kapcsolatra vágyó átlagbélák labdába sem rúghatnak.
2019. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Most is belemennél egy ilyen kapcsolatba?


Privátra válaszolva..Akkor 16!!! éves voltam. Az nagyon kevés. Ma már sokkal több eszem van ennél, és dehogy. Meg ha belemennék a férjem valószínűleg kitaposná a beledet. Nem az enyémet, a tiédet :-)

2019. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan jön le a kérdés lényege, min kelle csodálkozni? Hogy egy helyes pasas nem egy jó nővel fekszik le vagy azon hogy nem vállalja fel? Van ilyen meg millió verzió. Lehet, hogy perverz a pasi vagy fétises a nővel meg ki tudja élni. Nyilván nem barátnőnek kell neki. De mi ezen a szokatlan?

A nők sem mindig a hagyományos párkapcsolatban gondolkodnak ma már.

2019. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
En egesz jokrpu srac vagyok, elozo baratnom nem eppen egy fullos csak volt, bar noies, viszont eleg komolyakat tudott az agyban es mindenben benne volt. Meg nekem tetszett amugy, annak ellenere hoy pici feleseg is volt rajta, ramtam nincs. A mostani sokkal jobb csaj, viszont kicsit szerenyebb szexualisan peldaul. Nem olyan bevallalos. Szoval siman elofordulhat.
2019. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jóképű, a nők többsége számára vonzó férfi ugyanúgy nincs soha "rákényszerülve" olyan nőre, akihez nem vonzódik, mint egy nagyon csinos nő egy kevésbé vonzó férfira. Ha mégis olyan nővel van együtt, akit nem vállal fel, akkor az nem "kényszer" miatt van, hanem inkább amiatt, mert olyasmi vonzza, ami nem megszokott, a hagyományos szépségideáltól eltér. Pl szerintem sok férfi vonzódik szexuálisan, "fétis" szintjén még akár titokban is a teltebb, esetleg kifejezetten kövér nőkhöz is. Vagy sokan szeretnék minimum kipróbálni a szexet egy náluk idősebb, középkorú nővel, de ennyi elég is, mert csak a szexről szól a dolog.
2019. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A qurva eletbe most latom milyen szoveget kapartam ide, bocsi remelem ertheto, amit ide bofogtem 😂 utolso voltam
2019. dec. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!