Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan csinos nő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan csinos nő vagy kamuzik aki azt állítja hogy "párt nem testsúly és magasság alapján választ"?

Figyelt kérdés
Ilyen nővel ismerkedem, állítása szerint sosem a magasságot és a testsúlyt nézte mikor párt kereset, tehát mindegy hány kg és milyen magas, az a fontos hogy a másik hogyan vélekedik dolgokról...
2019. dec. 3. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenféle ember létezik, nézz körül milyen párok vannak az utcán és látni fogod hogy nem mindenki ez alapján választ.
2019. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy az számít. Egyébként megsúgom hogy a bombanős kérdező nem férfi hanem csaj és láttam róla képet. Egyáltalán nem bombanő. Átlagos. Szóval ne dőlj be,csak a sértettségét vetíti ki a férfiakra. Nem a külső és a pénz számít. Hanem a személyiség.
2019. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Kamu. A nők szerint a pénz sem fontos, ennek ellenére a gazdag ronda pasik hamarabb találnak nőt, mint a csórók.
2019. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ilyent normál keretek között értik nyilvan. Nem kell bomba test és 185 cm, de ne egy fejjel alacsonyabb legyen és 120 kiló.
2019. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. De, azt mondja ilyen pasija is volt 120 kg és fejjel alacsonyabb volt nála, mondta nagyon megszerette mint embert.
2019. dec. 3. 08:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem igazán szép nőkkel rondán és csórón. Nem utasítottak vissza. Ők tényleg szépek voltak. A bombanőst meg sem haladja.
2019. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan elhiszitek hogy azt egy incel férfi írja? 😂 Egy férfigyűlölő nő írja ki. Aki egyáltalán nem is szép. De jólvan. Akkor higyjétek azt hogy egy férfi írja ki azokat a troll kérdéseket.
2019. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5: én meg a Hófehérke vagyok.
2019. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nálad is a csinoson van a hangsúly, addig mit vársz :D
2019. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Így van.A pénztárca sokkal fontosabb😂
2019. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!