Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóban csinos átlag feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóban csinos átlag feletti nők előtt hosszú férfi sorok vannak vagy félnek tőlük a férfiak, nehéz az ilyen nőkhöz közel kerülni egy átlagos férfinak, nehéz ilyen lányt szerezni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem nehéz közel kerülni, általában szerintem, inkább zavaró az elvárás, hogy a fent leírt nőhöz alfa hím dukál.
2019. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

1, Minden nőre van pár jelentkező, még átlagos nők előtt is van sor. Szóval igen, az átlag feletti nők előtt nagyobb a sor.

2, Nem, nem félnek a szép nőktől a férfiak. A hideg nőktől sem, csak nem tartják őket vonzónak. Értelmes nőtől nem fogod azt hallani, hogy félnek tőle. Azoktól fogod ezt hallani, akik képtelenek meglátni magukban, hogy mi a probléma, ezért ezzel a hárítós szöveggel próbálják előadni, hogy mondjuk a hisztis személyiségük miatt menekülnek előlük.

3, Nem nehéz ilyen nőhöz közel kerülni barátként. Többként igen, ha nem nézel ki jól.

4, Mindjárt jönnek a lepontozók, akik mindenre piros kezecskét nyomnak, ami nem nők lelkét simogató közhely.

2019. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen nehéz, olvasd el milyen elvárásokat szoktak itt támasztani az ilyen nők. Persze tisztelet a kivételnek.
2019. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Hogy kell elképzelni ezeket a hosszú sorokat?

[link]

2019. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

#4: Ismerős csaj: Aránytalanul hasra hízott, 100 kiló körüli, enyhén férfias arc, nagyon visszafogott öltözködés. Tinderen 2 nap alatt 100 match.

Egyetemi csaj csoporttárs: Ő a 150 centijéhez csak 80 kiló körüli, zsírós haj, extrémen pattanásos arc, néha még büdös is volt. 2 haverom is randira hívta.


Mondjuk, gondolom teljesen felesleges leírni, mert itt majdnem minden nő áldozatnak állítja be magát minden helyzetben, aztán semmit sem fogadtok el, amit férfi ír.

2019. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Saját életemből kiindulva most már nincs könnyű dolga egy férfinak velem (nemcsak átlagosnak, hanem bármilyennek). Bezárkóztam és nem engedek közel akárkit magamhoz. A többségnek úgyis csak egy újabb strigula lennék. Udvarlók vannak, de ők meg nem ütik meg úgymond a mércét.

Úgyis fogalmazhatnék, hogy én nem illek bele ebbe a világba és nehéz olyat találni, aki hozzám hasonló. Mással meg úgyse működne egy kapcsolat.

2019. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"A valóban csinos átlag feletti nők előtt hosszú férfi sorok vannak"


Ez pontosan így van, főleg hogy ünnepek végett a pénztáraknál igen nagy sorok várhatók.

2019. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Az egójuknak jót tenne, ha meg tudnának dugni egy ilyen nőt, szóval igen, valaki mindig nyomul. Komoly kapcsolatot nehezebb összeszedni, az túl felérhetetlen nekik és be vannak szarva, hogy nem tudják megtartani a csajt, ha úgy van. Általában.


Lényeg a lényeg, ha egy kicsit szép vagy és modell-szerű a kinézeted (nem a kifutómodellekre gondolok, akil deszkavékonyak és 180 centisek, hanem inkább a fotómodell-fitneszmodell kategória), akkor felejtsd el, hogy nyugtod lesz vagy bárki akar tőled bármit magától hátsó szándék nélkül.

2019. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hosszú sorok nincsenek, viszont mindig akad jelentkező. Más kérdés, közülük hány szeretne komolyat.

Közöttük is akad a gyerekeszűtől a passzív - agresszíven át a link balekig mindenféle. Szóval, közel kerülni hozzám sem művészet, csak az én mércém a magas érzelmi és általános intelligencia. Ezt nem nagyon sikerül megugorni. Tehát a szépség bizonyos szempontból nem csak áldás, de átok is. Az érdekek diktálnak.

Amúgy nem vagyok rászorulva senki egzisztenciájára, hiszen van sajátom. Csak nem látok jövőt olyan emberrel például, aki a középső ujján kívül semmi mást nem tud felmutatni az életben. Akkor is ez a véleményem, ha történtesen jó pasi. Volt már jóképű illető mellettem, kidobtam, mert nulla volt, nem is bánt jól velem. Volt túlsúlyos, öregebb is, játszott velem. Nem minden a külső.

2019. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!