Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem lesz így sose barátnőm, mert hogy ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
Hogy jó pasi vagyok e azt nem tudom, én nem találom magam rondának, de a többiek eléggé csúnyának látnak. Sajnos az a baj hogy csak a legszebb nők jönnek be, barátaim szerint az ilyen tipikus nagyon top 10 es cicababák az eseteim, nagy mell és társai és hogy már az átlagos de még a csinos nők sem jönnek be, nekik sem adok esélyt. Szerintem ez természetes, mert a férfiaknak sokkal jobban számít a külső mint a nőknek mert mi férfiak vizuális típusuak vagyok vagyunk. Csak attól félek így nem lesz barátnőm,mert lassan 40 éves vagyok és még egy nőm volt összesen...
2019. dec. 21. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hanem biztos.
2019. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem.
2019. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos az aggodalmad.
2019. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Kolompár, te sose pihensz? Minden kérdésnél te vagy az első válaszoló. Neked sincs ki a 4 kereked...😂
2019. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2019. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem vagy jó pasi, a top csajokat felejtsd el, mert soha az életben nem lesz senkid.

Nem azt mondom, hogy olyannál próbálkozz akit bottal sem piszkálnál, de minimális kompromisszumra kénytelen leszel.

Felejts el ezt az ökörséget, hogy a nők nem vizuálisak.

Ha egy így lenne, még az ilyen 10/2-es pasik is a legjobb nőket döngetnék.

Pont a top csajok azok, akik megtehetik hogy a legjobban válogassanak, mert rájuk van a legtöbb jelentkező és nem fogják beérni akárkivel.

2019. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha egy így lenne, még az ilyen 10/2-es pasik is a legjobb nőket döngetnék."


Ez nem igaz, mert a Gábor nevű kollégám aki a rendszergazda fullos nője van pedig tudom hogy én többet keresek.

2019. dec. 21. 20:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy a Gábor nevű kollégád jóképűbb, mint te.

Amiket leírtam, arra minimum 10 éve rá kellett volna jönnöd magadtól is.

Ha te átlagos vagy az alatti pasi vagy, neked ilyen top nőid nagy eséllyel soha az életben nem lesznek, főleg nem 40 évesen.

2019. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, hogy vulgáris leszek, de szerinted a punci mire nedvesedik?


Az a bajotok, hogy kitaláltátok ezt, hogy "a férfiak vizuálisabbak", és akkor le van fosva, ti hogy néztek ki.

2019. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy vulgáris leszek, de szerinted a punci mire nedvesedik?


A humorra a kedvességre az extra cukiságra

2019. dec. 21. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!