Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem a külső is fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a külső is fontos, akkor felszínes vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát,hogy jól nézzen ki.
2019. márc. 15. 09:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%
Ez nem felszínesség, szerintem nagyon sokan vannak így vele, csak meg kell találni az egyensúlyt és nem csak a külsőt nézni
2019. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nyilván vonzónak kell lennie a másiknak számunkra. Az, hogy mi néz ki jól, pedig relatív. Ezen kívül még sok más tulajdonság is közrejátszhat.
2019. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem igen. Felszínes vagy. Mert senki nem tehet arról, hogy néz ki. Ruhákkal változtathat a "küllemén", de azon nem, hogy milyen az arca, a teste.

De az első hozzászólónak annyiból igaza van, hogy ma már ez a divat sok embernél.

2019. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem felszínesség, hanem a párválasztás így működik, így vagyunk kitalálva. Felszínesség pl. az mikor valakit az öltözködése miatt ítélsz el, mert mondjuk rocker.
2019. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor lennél felszínes, ha csak a külső lenne fontos.
2019. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem amíg meg van az egyensúly, hogy miket tartasz fontosnak.
2019. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Alap dolog, hogy olyannal járunk, aki tetszik nekünk.
2019. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
így van, ha csak a külső számítana meg a mutogatás, hogy jujj de cuki szép/jóképű párom van....hanem a belső értékei is akkor nem.
2019. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Manapság aszerint választanak aki jól mutat a közöségi oldalakon.
2019. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon átlagos vagyok a párom 1igazi szepség,megis engem imád,hála isten nem minden nő felszines!

Nekem mázlim volt!

2019. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!