Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés

Hihetetlen én is férfi vagyok de amit a férfi társaim művelnek az borzalom. Több férfi társaságban azt tapasztalom, tapasztaltam hogy így nézik a nőket és már egy 65 kgos nőre aki szerintem tök csinos és szép is már rámondják hogy tehén meg uh hogy néz már ki stb.

Tényleg azt látom hogy szinte majdnem minden férfi az ilyen Palvin Barbi típust nézi meg és elismeri hogy "jónő"


2019. júl. 26. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt ennyire formálja őket a média, ami most a tini alkatot preferálja, másrészt a másik felének savanyú a szőlő, mert ezek a nők randira sem mennének el velük, ezért úgy tesznek, mintha nem is akarnák.
2019. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte a legfontosabb és az első számú párkereséséi tényező.
2019. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
A kedvencek az volt, amikor ezen az oldalon konkrétan Palvin Barbit kövérezték le :D gomdolom, hogy a kis kanapéharcos hogy nézhet ki, de szerinte Barbi kövér. Vicc az egész.
2019. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2019. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

Akármilyen haver társaságban voltam, a férfiaknak jóval több nő jött be, mint ahány férfi a nőknek. De igen, a férfiaknak tényleg ennyire fontos a külső...

Ha egy nő túlsúlyos, akkor is rengeteg férfi próbálkozik nála, fordítva nincs ilyen. De igen, a férfiaknak tényleg ennyire fontos a külső...

Vannak szűz ismerőseim. Férfiak, kivéve egy lány, aki vallási okokból nem akar házasság előtti szexet. De igen, a férfiaknak tényleg ennyire fontos a külső...


Ez most egy kamu troll kérdés?

2019. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Igen, sőt ezen az oldalon az említett hölgy is már kövérnek számít. A nyerő a 40 kiló vasággyal együtt. Aki ezt meghaladja pár dekával is, az bálna meg zsírdisznó. Persze letagadják majd, de általában akik így vélekednek az itteniek közül, azok pont nem jönnek erre a kérdésre válaszolni.
2019. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nőknek is férfiaknak is egyeránt ugyanolyan módon fontos a külső.
2019. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nem véletlenül izzadok a konditerembe heti 5-ször,nem véletlenül diétázok meg figyelek magamra,meg nem véletlenül szívok a munkahelyemen sem.


Én csak a töredékét várom el amit nyújtani tudok.


Mindenki mást vár el neked megfelel másnak nem ennyi.


Sok pasinak amúgy(nem rád értem) mindegy csak luk luk legyen amibe bedughatja,az se baj,ha nő az illető.

2019. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Cáfolat nélkül megkaptam a szokásos lepontozást, mert rámutattam arra, hogy ismét tök felesleges a férfiakat szidni...

Valóban vannak olyanok, akik felszínesek a férfiak között is, de azért ne állítsuk már be átlagnak. A palvinbarbis kérdés tök jó... Valóban volt olyan férfi, aki azt mondta, hogy nem nagy durranás, de a többség azt mondta, hogy gyönyörű. Én is ezt írtam, lazán átugortátok az ilyen jellegű válaszokat? Kezd unalmas lenni, hogy a kérdések egy része abból áll, hogy csúnyagonoszférfiak. Aztán meg jönnek az olyan válaszok, hogy mennyi nőgyűlölő van az oldalon... Nézzetek már körül. Nőkről pár felhasználó ír negatívat és mind lepontozásra kerül. Férfiakról naponta ömlenek az ilyenek és megkapják a felpontozást...

De, akkor nézzük már a másik oldalt is: Valamelyik nap raktak ki egy képet egy modell férfiről. A nők többsége azt mondta, hogy nem kéne neki. Akkor most miről beszélünk? :D

2019. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nyilván aki Palvint lepontozza az troll, de valóban ez uralkodik a férfiak között, az más kérdés hogy szexre tényleg mindegy nekik de kapcsolat már más tészta.... Ez az oka annak hogy a legtöbb nő panaszkodik hogy szex után lelép stb...
2019. júl. 26. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!