Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos külsejű és magabiztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű és magabiztos, vagy nagyon helyes és félénk a jobb férfiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

25 éves srác vagyok, de évek óta nem sikerül párt találnom magamnak. Próbáltam internetes társkeresőn fényképekkel, az életben szórakozóhelyen, baráti társaságokban, de mindig az lett a vége, a nesze semmi fogd meg jól.


Az érdekelne, hogy a 20 évesnél idősebb nőknél melyik páros a vonzóbb a kérdésben említettek közül? Én jobban nézek ki az átlagtól sok visszajelzés szerint, de kissé félénk vagyok, és lehet ezért nincs sikerem.


Ti melyiket választanátok a két kategória közül? Inkább legyen a srác átlagos külsejű, de legyen benne valami plusz kisugárzásügyileg és úgy nyerő, vagy pedig legyen nagyon jóképű és mellé nem gond ha gátlásos?


Őszinte válaszokat várok kizárólag!


Köszönöm!


25/F



2019. dec. 22. 16:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még pontosítva: egy átlagos külsejű pasi is lehet nagyon vonzó, vagy manapság inkább a nők a külsőre mennek úgy 97-99%-ban?
2019. dec. 22. 16:11
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
srác, középkorúként? 0-25 fiatal, 26-64 középkorú. 65 től öreg. Vicc vagy. Amúgy a jóképű a nyerő.
2019. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őszinte,félénk,érzelmes átlagos férfiakat kedveltem mindig

De mindenki mást szeret,ne aggódj valaki téged fog szeretni csak még nem talált rád,sok sikert


A külső kopik folyamatosan...

2019. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem itt a belsővel van a gond! lehet valaki magabiztos meg jóképű is egyszerre de közben meg egy tahó és életképtelen!

szerintem az bőven elég ha valaki átlagos arcra viszont sportos higiénikus ápolt okos, vicces és kedves valamint építi a karrierjét!

általában a +20-as nők ezeket a férfiakat szeretik!

2019. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Átlagos, de pozitív kisugárzású, egészséges mértékben magabiztos.
2019. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A párom nagyon jóképű, és nem az a nagydumás (de nem is félénk). Többek közt pont a visszafogottsága fogott meg benne, mikor először találkoztunk.
2019. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Addig örülj, amíg egyedül vagy. Most még nem tudod, hogy ez mekkora kincs. :)
2019. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mindig a külsőre IS ment mindenki.
2019. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
A külső mindennél fontosabb a nőknél.
2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"srác, középkorúként? 0-25 fiatal, 26-64 középkorú. 65 től öreg. Vicc vagy."


Nem, az a vicc, amit leírtál. 26 évesen középkorú??? Te melyik bolygón élsz?

A köznyelvben 40-45 éves kortól tekintünk/nevezünk valakit középkorúnak.


De hogy a kérdezőnek is válaszoljak: szerintem mindkettő lehet vonzó, bár valószínűleg egy magabiztos pasi nagyobb eséllyel érne célt nálam, lévén, hogy mer kezdeményezni, míg egy gátlásos "nagyon helyesről" azt feltételezném, hogy nyilván nem én kellek neki.

2019. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!