Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, ha 200 ezer nettó jövedelemmel rendelkezem, akkor a nő akivel alakul a kapcsolat nem gold digger?

Figyelt kérdés

Gold digger fóbiám van, nagyon nem akarom hogy közre játszon a pénz hogy a nő velem van.

Most alakul egy csinos kedves nővel valami... Az ismerkedés elején már mondtam neki hogy mennyi a jövedelmem és ennek ellenére alakul a dolog..


2019. dec. 23. 10:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs mitől tartanod 😅😅😅
2019. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Keresse fel kezelőorvosát.
2019. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Egészen nyugodt lehetsz, aranyásóknál esélyed nincs ezzel az éhbérrel.
2019. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3. Miért... Ki tudja, ez is pénz.... Lehet azt akarja majd hogy költsek rá mindent, mert nem talál gazdag pasit így jó leszek neki így is.. M
2019. dec. 23. 10:52
 5/40 anonim ***** válasza:
30%

Aki egy nettó 200-as férfivel összejön az nem golddigger, hanem lúzer.

Én férfiként szánalmasnak tartanám magam, ha megelégednék nettó 200-zal. Előre sajnálnám a leendő gyerekeim, hogy nélkülözésben, szegénységben kellene felnőniük.

2019. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
58%
Ha közmunkás vagy,akkor nem a pénzért van veled.
2019. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem a :DD
2019. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nem valószínű :D


Komolyan mondom, keres valaki 2-300 ezret, vezet valami használt középkategóriás autót és izgulnak, hogy a nő a pénzükért akarja, meg kézzel-lábbal tiltakoznak a felső 1% extra megadóztatása ellen, mintha bármelyik is mélyen érintené őt.

Nem érint. Nem kell izgulni.

Bájdövéjjj, nekem baromi fura, hogy randin a jövedelmed reklámozod. Főleg az elején :D Én 1 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk, 4 éve ismerem, és csak most tudta meg, mennyit is keresek, mert most hozta úgy a szó :D

2019. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
5. Szerintem ez jó fizetés, teljesen átlagos úgy gondolom, én meg vagyok elégedve, nyáron lehet olcsón kempingezni és nem kell luxus szállodában menni . Jelenleg Pesten élek egy pici örökölt lakásban.
2019. dec. 23. 10:58
 10/40 anonim ***** válasza:
97%
De miért árultad el a fizetésed? Mondhattad volna, hogy hajléktalan vagy, a szállón élsz. Akinek ez nem probléma, az biztos szeret.
2019. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!