Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miként alakul ki komoly kapcsolat két ember között?

Figyelt kérdés

Szoktam tervezni, eltervezem, hogy miről akarok vele beszélgetni aztán teljesen másra terelődik a téma.

Már ismerem és már beszélgettünk.

De sosem vagyok nyugodt, nem tudok kikapcsolódni, mikor vele beszélgetek, aki tetszik nekem, így olyan rosszul sül el mindig.....


2017. jún. 10. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha ne tervezz!!! Mert ha tervezel és nem úgy alakul, akkor rosszul fogod érezni magad.

Legyen az egész spontán beszélgetés.

Komoly, mély beszélgetésből és érzelmekből alakul ki a komoly kapcsolat idővel, tehát nem kell siettetni a dolgokat.

Csak lazán. :) Nyugi. :)

2017. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy működik, vagy nem

ez a természetes szelekció előfoka


ha nem vagy képes társas interakciókra, akkor jön a magány, és a DNS állományod kihal.

2017. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például az egyik ráír a másikra a Gyk-n. :)
2017. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!