Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen tulajdonságokkal alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal alakul egy kapcsolat, ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

Félénk, 33 évesen szüleimnél lakok, 150 ezer nettó bér, nem vagyok kövér de van rajtam felesleg, poci stb.

Egy lánnyal ismerkedek csók már volt és már 6 találkozó meg volt, ezeket a dolgokat már tudja Úgy látom eddig nem nagyon zavarja, ami nagyon meglepett, egyébként meglepően nem csúnya lány vékony teljesen átlagos az arca de nekem szép.


Kicsit nehezen hiszem mert itt mindig azt mondják ilyen tulajdonságokkal nem lesz senkid


2018. márc. 4. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem így kéne hozzá állni. Nem kell már most azon agyalnod,h úgyse vagy jó senkinek. Én se szeretem pl a vékony pasikat. Az, hogy visszahúzódóbb vagy az csak egy dolog. Lehet Neki pont erre van szüksége. Szed össze magad, ne legyél tutyimutyi és hidd el mindenki megtalálja a párját. Ha volt csók is akkor ne agyalj ilyeneken!!! Legyen önbizalmad 😉

26L

2018. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha találkozik veled, és már csókolóztatok is, tetszik neked, nem érdeklik az élet korulmenyeied,akkor miért porosz meg ezen?
2018. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet szerencséd van!


Amúgy ja a felnőttként a mama szoknyáján élés, minimálbér és a túlsúly a legjobb kombó az elutasításhoz.

2018. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!