Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem vonzó férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem vonzó férfi hogyan alakíthat ki szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Barátnő nem lehet, mert nem tetszem annyira senkinek.(ha eddig nem kellettem 30 felett soha, ezután sem látok sok esélyt) Fizetős nők nem jönnek szóba, mert soha az életben nem lehetne barátnőm, (maradék remény is oda lenne) ha fizetve veszíteném el a szűzességem.... Swinger klub és hasonlók megint nem az én világom. A "nem fizetős" szexpartnert kereső nők nagyon tapasztalt és jóképű embereket keresnek... tehát ott sem rúgok labdába.

Igazából valami barátság féle jó lenne, ahogy megismerjük egymást és barátként szexelünk. Ez hülye ötlet? Létezik ilyesmi egyáltalán?



2019. dec. 23. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a fentiek alapján szexuális kapcsolatra csak egy lehetőséget látok, de ahhoz nagyon nyitottnak kell lenned.
2019. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas klubokban még lehet sikered
2019. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal kéne mi? Hát azért tenni kell. Ne várd hogy a sültgalamb a szádba repüljön.
2019. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha kapcsolatra sem kellesz senkinek, akkor szexkapcsolatról miért almodozol? Ahol csak az számít ki hogy nézz ki, mekkora a farka, mennyire tapasztalt partner. 😂


L

2019. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább egy fizetőssel csinálnám egy ideig, hogy legyen elég gyakorlatod és vonzó kisugárzásod.

Amúgy szerintem, ha párkapcsolatra nem kellesz a nőnek, akkor szexre sem fogsz. Ott főleg az számít, hogy mennyire vagy vonzó.

2019. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
elfelejted ezt a "nem vagyok vonzó" baromságot, felépítesz pár év alatt egy vonzó életet, megtanulsz kommunikálni, foglalkozol az önfejlesztéssel, megragadsz minden lehetőséget, hogy emberek között legyél és ismerkedési szituációkba bonyolódj.. akár neten akár élőben... és voálá.. neked is lesz bnőd.
2019. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz.
2019. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6: Én magamnak "felépítettem" olyan életet, ami számomra megfelel. Van munkám, sportolok, hobbim van, barátaim stb. Mindez arra elég, hogy szűzen maradhattam :)
2019. dec. 23. 20:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előveszi jobb kezét...,
2019. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tiril ***** válasza:
2-es ez jó volt jót nevettem. :D
2019. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!