Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, igaz az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, igaz az, hogy ha egy érett, már több kapcsolatot megélt férfi úgy dönt, hogy nem lesz többet szerelmes, akkor nem lesz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy egy 40 körüli férfi magabiztos férfi már tudja így irányítani az érzelmeit, igaz? Ha ő úgy dönt, hogy elfelejt egy nőt, akkor lezárja magában, és kész. Ez igaz? Ha van itt ilyen férfi, kérem, válaszoljon!
2019. júl. 15. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a lezárás még megy. De újra szerelmes tudok lenni másba.
2019. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem így működne, simán lehetne kilóra venni a multiknál.
2019. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most te vagy a férfi, vagy egy kivülálló? Mert ez egyik esetben sem így működik.
2019. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kívülálló. Hogyhogy nem így működik?

Oké, az lehet, hogy felkelti valaki egy férfi érdeklődését,de ha ő úgy dönt, hogy nem engedi, hogy érzelmei legyenek, és magabiztos, azaz tudja kezelni a saját érzéseit, akkor leállítja azokat. Nem?

2019. júl. 15. 10:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik.
2019. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, akkor te lennél a 40 körüli férfi? De akkor te is meg tudnád ezt válaszolni.

Felkelti valaki az érdeklődésed, el tudod nyomni? A válasz nálad lesz. Nem mindenki fogja ugyanazt kiváltani belőled. Ahol laposabb, azt el lehet, de ha olyan jön, akkor hiába küzdesz. Ez kortól és nemtől független.

De miért akarod elnyomni?

2019. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezelni biztos jobban tudja, de az érzelmek nem tűnnek el mert ő azt akarja.
2019. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van aki 40 évesen is nehezen zár le egy kapcsolatot és van aki abban a korban is tud szerelmes lenni. Én például a húszas éveim közepén járva túllépek viszonylag könnyen dolgokon, de vagy 5-6 éve fikarcnyi hullámát sem éreztem a szerelemnek magamon. Szóval ezt SEM a kor határozza meg, hanem az egyéntől függ.
2019. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, az lehet, hogy felkelti valaki egy férfi érdeklődését"


Ez amit itt említettél, hogy felkelti az érdeklődést, a szerelemtől messzebb van mint a hold a földtől.

Az igazi szerelem, jön mint egy tornádó és söpör mindent.

Ez a felkelti az érdeklődést annyi, hogy dugni jó lenne vele párszor és feledve az egész.

2019. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem, én a nő vagyok, és próbálok zöld ágra vergődni egy ilyen férfivel, akiben nem tudok megbízni, mert mindkét komoly kapcsolatát orrba-szájba csalta.Én meg ennek az esélyét sem akarom megadni, nehogy engem is padlóra küldjön, mint az előző kettő nőt. (két gyerekének két anyja..)


Nem akartam bántani, átvágni, nem akartam, hogy sérüljön, ezért próbáltam vele megbeszélni, hogy inkább hagyjon engem békén, nem nagy ügy. És azt mondja, hogy próbálta ő már, de nem tud békén hagyni. És én nem értem, hogy mi az, hogy tud. Én erre mondtam neki azt, hogy nem nem tud, hanem nem akar. Mert már elég érett és magabiztos ahhoz, hogy lezárja, és viszlát. keressen mást.

És nem akartam neki elhinni, hogy ez nem így működik.


(Most se hiszem..)

2019. júl. 15. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!