Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti jártatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már úgy, hogy tetszett nektek valaki, aztán egyszer csak eljegyezték őt és lemaradtatok róla?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki hogy dolgozza ezt fel, illetve emészti-e magát emiatt? Velem még nem történt ilyen, dehát ez bármikor benne van a pakliban, ha nem tetszünk az adott illetőnek.

2019. dec. 25. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Noha eljegyezni nem jegyezték el, de olyan rengetegszer volt, hogy miközben ismerkedni vagy közelebb kerülni próbáltam az idő alatt összejött valakivel.

Egy idő után már megszoktam. Már nem is igazán fáj. Olyan ez mint pl a börtön. Az elején még nehéz és fájdalmas. De egy idő után már teljesen megszokod.

2019. dec. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Hajaj,szinte csak ilyen volt. Mondjuk nálam ők jegyeztek el valakit, mert nő vagyok.
2019. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A tantárgy amiből egy csoportban voltunk ősszel, nem idult el tavasszal, majd egyszer fél évvel később talán összefutottunk valami miatz, majd arra fél évre jött az eljegyzés. Nem volt oly világraszóló dolog, szóval túléltem. :)
2019. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző héten vagy talán két hete is volt egy ilyen és úgy egy hónapja is. Egyáltalán nem érdekel. Akkor ott fura kicsit, de csak körülbelül annyira, mint amikor kimegyek a boltba valamiért és üres a polc. Ez van.

Ami két hete volt az pedig már eljutott oda, hogy beszéltem vele kétszer, szóval nem csak nézegettem. A legelső ilyen eset is tisztán él bennem, amikor még gimis voltam és mentem reggel, a lány aki borzasztóan tetszett meg ott csókolózott egy másik sráccal. Az az érdekes, hogy konkrétan örültem. Talán azért, mert lekerült a szívemről egy nagy teher abban a pillanatban. A kudarcokat meg már akkor is jól bírtam.

2019. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is az, hogy eljegyezték de hamarabb lecsaptak rá, én meg töketlenkedtem, nem akartam egyből letámadni ésatöbbi...


Hát ez van.De mivel egyiket sem szerettem még, szerelem sem volt és semmi, maximum külső, testi vonzódás így hamar túltettem magam-.

2019. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Nem eljegyzés, de hasonló.

Én nem kellettem, mert nem akar kapcsolatot senkivel se, nem áll készen stb. hülye duma. Pedig külsőre, belsőre is megfelelő lennék számára.

Aztán közben tinderezik, randizgat, de mindenkit offol... "jó nekem egyedül, és minden férfi idióta"

2019. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Oh ez igen... És mennyire voltatok bátrak? Teszem azt jobban megközelíteni őt, vagy bármilyen levelet írni neki, szerelmet vallani? Vagy mindig tudta a másik fél, hogy azért valószínű jobban szeretitek őt?

Egyáltalán valaha ez meg tud változni, hogy egyszer csak majd másként tekint rád az illető és jobban megkedvel, vagy ez már az első randiknál eldől és nincs fordulat?

2019. dec. 25. 11:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A friend zone-ról azaz barátzónáról kétféle teóriát hallottam.


1. Csak barátként tekint Rád, ebből sose lesz több általában. Olyan, mintha Te lennél a "bátyuskája". Nagyon nehéz, szinte lehetetlen belőle kilépni. A fizikai, testi vonzalom szokott hiányozni. Vagy nem a "férfit" látja benned.


2. Ez a ritkább elmélet, de pont egy nőtől hallottam. Ha sima barátként tekint Rád, egyre jobban megismer, majd egy idő után elkezd hozzád vonzódni, megszeret. Pl. ha egy másik lánnyal össze jönnél, elindul benne valami, hogy akár ez Ő is lehetne...


Szerintem jobb kicsit rámenősnek lenni, már az elején tisztázni a helyzetet, ez sima barátság, vagy többet szeretnél. Aztán lesz, ami lesz.

2019. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
EZ a baj, hogy tisztázni sosem szoktam, nem nagyon merek ilyenekről beszélni.
2019. dec. 25. 16:58
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Ha félénk, bátortalan, határozatlan vagy, nem csoda ezzel nem váltasz ki vonzalmat.

Vállald a véleményed!

2019. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!