Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit mondjak a barátnőmnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek, ha felhív, hogy eljegyezték?

Figyelt kérdés
Iszonyú szar barátnak érzem magam, mert nemrég ért véget a 4 éves párkapcsolatom. A barátnőmék 3 éve járnak, és most nagyon úgy néz ki, hogy 1-2 héten belül eljegyzi a srác. Már várom a telefonhívását, de úgy érzem, valahogy nem fogok őszintén örülni neki... Mit mondjak ilyenkor? És hogy ne érezzem magam szarul?

2018. máj. 14. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Ne vedd vele a telefont, hanem találkozz vele később, és mondd el neki őszintén, amit ide leírtál.
2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem örülj a boldogságának és mindenképp gratulálj neki. Semmikép ne legyél féltékeny rá, hiszen ő nem tehet a mostani boldogtalanságodról, arról, hogy szét mentetek.

Hidd el, majd neked is eljön az idő, amikor majd valaki akit szeretsz, megkéri a kezedet és elvesz.

De ezek szerint még nem jött el a te időd.

Ne légy bús.. Még előtted az élet.

Meg szabad mellékesbe kérdezni, hogy még is milyen idős vagy?

2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Tedd félre az egódat és a sértettségedet és inkább örülj más boldogságának. Ez az örömhír nem rólad szól, hanem a másikról.

És eléggé genyó dolog összemosni a te fájdalmadat az ő örömével.

Tanulj meg uralkodni a saját érzelmeiden.

2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Kívánj neki sok boldogságot, kérdezd meg, mikor lesz az esküvő, milyen volt a lánykérés. Ilyenkor mindenki ezeket mondja/kérdezi, nem kell megerőltetned magad még gondolkodással se, nem fog feltűnni, hogy nem szívből örülsz. Legyél udvarias, ő most magával lesz elfoglalva, idővel majd lecseng a dolog.
2018. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Elmondanátok, hogy még is miért kell lepontozni? Normális választ adtam. Azért mert most neki rossz, még igen is örülhetne a másik boldogságának. Nem behisztizni kell, mert neki épp rossz.

Továbbá biztattam is, hogy higgyen benne, hogy később jobb lesz. Majd talál olyant, aki sokkal boldogabbá teszi. Nem tudom az ilyen nyomorékok milyen választ várnak, akik csak lehúzzák a másik hozzá szólót.

2018. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit tedd félre a fájdalmad, amíg gratulálsz neki éa elmeséli hogy hogyan történt, aztán ha tényleg jó barátnők vagytok, mondd neki, hogy te meg kicsit most magad alatt vagy és jól esne ha valamikor találkoznátok és te is elmondhatnád ami a lelked nyomja. Nem kell a játszma, az őszinteség az ami müködik
2018. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha a barátnődnek tartod akkor tedd félre a negatív gondolataid.

Nem ő a hibás hogy neked véget ért a kapcsolatod.

Fordított esetben ha mesélned a barátnődnek és ő húzna a szájat neked sem esne jól.

Örülj hogy boldog, neked is eljön ez az idő.

2018. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj együtt örülni vele az ő boldogságságnak, hallgasd meg. Hátha neked is jobb kedved lesz egy kicsit arra az időre legalább, ha hallod, hogy vannak még jól működő kapcsolatok, mások boldogok. Attól még, ha megkérdezi, hogy veled mi van, beszélhetsz neki arról, hogy te nem érzed túl jól magad mostanában a szakításod miatt.


#5 Nem a válasz hasznossága alapján pontoznak. Gondolom, téged azért nem szeretnek, mert 30 éves férfi létedre egy 15 éves lánnyal vagy kapcsolatban, akinek te vagy az első barátja. Magad írtál pár hónapja több kérdést, hogy mivel sehogyan sem védekeztek, már többször tartottál tőle, hogy teherbe ejtetted (tehát volt sok lehetőség megjegyezni a neved). Plusz arról is írtál, hogy előtte 14 éves barátnőd volt. Sokaknak lehet, hogy emiatt nem vagy szimpatikus.

Nem én szavazgatlak le, mielőtt még félreértenél, csak leírtam, hogy mi miatt lehetsz ellenszenves. Másokat is szavazgatnak le korábbi írásaik alapján, nem kell rajta fennakadni.

2018. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Tedd félre a saját sértettséged, ha igatzi barátnő vagy! Illetve, ha ő is igazi barátnő nem fogja akkor elánnal mesélni a sztoriját, hisz tudja, hogy neked esetleg rosszul eshet.

Most derül ki mennyire is vagytok jó barátnők!

Nekem a gyerek bejelentésnél akadt ki az akkor jó barátnőnek hitt most mâr csak ismerősöm. Akkora hisztit levágotthogy nem lehet igaz, ő már évek óta akar, de nem jön össze, nekünk meg rá se kell gondolni (de kellett, csak ugye nem kötöttük az orrára) és összejön... Egyébként is laposkúszásban közelítettem meg ezzel a témával kapcsolatban,normális voltam, mégis megkaptam a magamét...

2018. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Elhiszem, hogy rossz. De örülj az ő boldogságának!


Én nagyon boldog voltam amikor a párommal összejöttünk. Meséltem volna a "barátnőmnek", mire egyszer rám förmedt, hogy én neki ne meséljek semmit erről, mert őt ez nem érdekli!

A sztorihoz hozzá tartozik, hogy ő össze akart volna jönni akkoriban egy pasival, aki nagyon elküldte a francba... S mivel neki nem volt jó, engem is leakart hozni. Később meg is szakadt ez a "barátság".

2018. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!