Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akik nem nyertek a genetikai lottón, tényleg annyira nehez párt találnotok, mert minden egyes lányra rengeteg fiú ácsingózik?

Figyelt kérdés

Pl elég ha csak átlagos lány vagy, mint ok és lemesz pl Debrecenben egy egyetemi buliba és másnap 6 uj jeloles, abbol 3 pasi is ilyen tipikus focista szepfiu, Kucera Gabor arcu csak fiatalabb kiadasban. Szamtalanszor láttam már ezt, lemegy a tok átlag csaj, másnap delelott 5-6 uj ferfi ismeros, 2-3 szepfiu mindig van koztuk, csak választania kell. Akkor egy atlag random srácnak nagyjábol mindenhol esélytelen a dolog, nemhogy a rondábbaknak.


[link] (elso kepen)


[link]


vagy ők.


Esetleg pokolian jo szemelysigetek van és sikerulhet ilyen lanyok:


[link]


2019. dec. 25. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
48%

Igazabol tokon lotted magad, mert Todd blogjat linkelted be, aki szerint nem szamit a kinezet.


35F incel

2019. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Le kéne már szakadni erről a csúnya fiú-jajj de szép lány marhaságról. Az ember nem egy autó, belső tulajdonságai is vannak. Tök átlagos külsejű férfi vagyok, sok szép barátnőm volt. Úristen, ez hogy lehetséges?? Kedves vagyok, de határozott. Nem kigyúrt, de férfias a STÍLUSOM. Nem bénázok, meg balfszkodok a nőkkel, és pláne nem félek tőlük. Ja, és egy fontos dolog! nem a telefont kell nyomkodni a lesötétített szobában, és siránkozni, h jajj nincs barátnőm. Így nem is lesz. Emberek közé kell menni, mosolyogni, beszélgetni, belenézni a nők szemébe, meghallgatni őket, megfogni a kezüket, és efféle dolgok.
2019. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Pontosan!
2019. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Basszus, nem lehetne úgy, hogy csak a képekre mutassanak a linkek?


Nem igazán van ilyen, hogy átlagos.

Jó nő/nem jó nő, jó pasi/nem jó pasi kategóriák vannak..

Ilyen táncolós szórakozó helyekre többnyire a csinosabb lányok járnak és ha te nem vagy egy bejövős pasi, neked ott nem sok babér terem..

Sajnos ha nem nézel ki jól, kénytelen vagy lentebb adni és valami túlsúlyos csajjal összejönni, mert másképp nem lesz senkid..

Ha facen-n véginézem az ismerősöket is ez a helyzet, a gyérebb külsejú pasik vagy egyedül vannak, vagy valami duci csajjal..

2019. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
38%
Én kifejezetten csúnya vagyok. Hiába vagyok tanult, rendelkezek jó egzisztenciával, 0, azaz 0 esélyem van. Idáig senki nem tudott túllendülni a külsőségeken.
2019. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok egy szépség de mindig szép nőim voltak. Mi a titok? Ne félj a kudarctól, ne legyél tapló, tudj értelmesen beszélgetni, a kellő időben legyen humorod.
2019. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
utolso, ezt én is adom sajnos. Ez az elso szürő, de sajnos a legnagyobb es nagyon nehez rajta atmenni. Max ugy ha pokolian jo a szemelyiseged es egész nap a nő korul legyeskedsz és füzod.
2019. dec. 25. 09:59
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Ezek nem átlagos lányok. Az ilyen kérdéseknél mindig túlértékelik magukat.


Tessék, egy átlagos nő:


[link]

2019. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
az mar nem atlagos akinek ilyen kuszák a fogai. Menj nezz szet, 100 bol 95 lanynak nem ilyen rendezetlenek a fogai.
2019. dec. 25. 10:13
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

De hát lehet hogy elbűvölő a személyisége! Az meg úgyid kompenzálja a külső hibákat. Vagy most akkor mégsem? :) Gondolom a te kinézetedbe nem lehet belekötni.


Szálljatok már magatokba.

2019. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!