Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok, akkor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, akkor csak olyan nőt tudok szerezni, akire lehet, hogy majd fel sem fog állni? F 42

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
42 éves fszverők is a gyk lúzereinek táborát erősítik. Meg most már Barnikáról is tudjuk hogy szintén lúzer...
2019. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Miért nedvesedne ne rád egy jó nő?

2019. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha jófej vagy és valóban Férfi, akkor fogsz találni nőt.
2019. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy nedvesedne rád akár olyan nő, akire nem áll a pecsed?
2019. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Barnabas333 ***** válasza:
Az, hogy valaki csúnya arccal születik tényleg iszonyat nagy lúzerség... Látom nagy itt az isten állatkertje.
2019. dec. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

S butát is, ha "szerezni" akarod...

Ne add fel, és ne menj bele megalkuvásba, akkor nem lesz olyan nőd, akire nem áll fel, max. majd magadnak állítod.

2019. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem azért nem fogsz olyan nőt találni magadnak, mert csúnya vagy, hanem mert 42 évesen még ott tartasz, hogy a gyakorikérdéseken teszel fel ilyen kérdéseket.

Nem egy olyan pár van a környezetemben, ahol az egyik fél nem olyan szép mint a másik. De nem madabbak a kapcsolataik, mint másoknak.

Volt anno olyan kolléganőm, aki valamiért kimondottan a ronda férfiakhoz vonzódott.

2019. dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Röcsögei Péter ***** válasza:
Nem minden a kinézet. Ahogy előttem is írták, a pénz és a belső tulajdonságok is számítanak. Nálam biztos jobb helyzetben vagy! Én igénytelen is vagyok. Ez nem azt jelenti, hogy nem fürdök, hanem csak nem vágyom luxusra. Snassz vagyok a keresetemhez képest. Az érdeklődési köröm csupa műszaki dolog, és nincs közös beszédtémám a legtöbb emberrel. 110 kiló vagyok, gyerekként is dagadt voltam, nem voltak barátaim. A nőkhöz vonzódom, de legalább 10 éve nem volt senkim. Ha meleg lennék, sem találnék párt, az tuti! Nekem már mindegy, csak tetsszen és legyen rajta lyuk. :-) Olyan nők üldöznek, akiknek nincs foguk és tájszólásban beszélnek. A munkámban ciki helyzeteket teremtenek az ilyenek. Robotnőt szeretnék. Még nem tudok építeni. Arra gyűjtök, s ezért sem divatozom. Biciklivel járok. F38
2019. dec. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
# 18 En is 110 kilo vagyok es legalabb 7 eve nem voltam novel.
2019. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!