Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megis tetszem neki, csak megijedt? Hetekkel ezelott talalkoztam vele eloszor, kozos orank van az egyetemen. Nem sokkal kesobb mar az elso buliban osszekavarodtunk.

Figyelt kérdés
Utana meg nehany hetig ez tortent bulikban, de nekem nagyon tetszett, o az elso fiu aki komolyabban erdekel, ezert nem akartam lefekudni vele, egybol odaadni magam. Hatha komolyabb lesz. Ha meg nem, csak meg nehezebben lepnek tul. Aztan elkezdte kerulni a szemkontaktust, nem is irt annyit, illetve mindig egy nap mulva valaszolunk kb egymasnak. Neha viszont ha ramnezett, elmerultunk egymas szemeben:D nem tudom mi ez. Valoszinu nem kedvel. Szerintetek? En oda vagyok erte nagyon.. 20/l

2019. dec. 26. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szexuális vonzalom lehet. Szerintem finoman adj egy esélyt a dolognak, ha alkalom adódik akkor beszélgess vele. Ezek után, ha keres, akkor esélyes lehet a dolog, amennyiben nem, ne pazarolj rá több időt, mert csak magadat fogod alázni.
2019. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!