Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves férfi vagyok. Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi vagyok. Nincs körülöttem normális nő, aki nem csak kihasználna. Akivel ezelőtt beszélgettem, találkoztam, az is mindenkivel kavart a hátam mögött. Lehet ezért nem akarok kezdeményezni másnál?

Figyelt kérdés
Sőt velem is úgy flörtölt, hogy volt barátja. Elég rosszul esett, hogy tényleg csak szemétládaként használt. Érzelmileg, mert meghallgattam stb. Viszont kezdek általánosítani. Nem tudok bízni senkiben már. így nem is akarok kezdeményezni már.... Viszont nem akarok egyedül sem maradni. Én kezdetektől fogva hosszútára tervezek egy nővel. Már az elején beleszeretek.

2019. dec. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én is csak a komoly kapcsolatok hive vagyok,komolytalan nem kell! Kösd fel a liberót barátom,mi a normális fajta vagyunk akiknek nem könnyen terem babért ezen a téren de kitartást csak megtaláljuk a hozzánk valót! 25F
2019. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy nem is a nőbe szeretsz bele "már az elején", hanem egy általad rá vetített vágyképbe? Másképpen fogalmazva, ha megfelel bizonyos, általad meghatározott kívánalmaknak, máris odavagy érte, és onnantól esetleg egyáltalán nem érdekel téged, hogy ki ő valójában, már persze ha valaha is érdekelt. Ezért éled meg hideg zuhanyként, amikor teljesen másként viselkedik, mint ahogyan azt az álomnőd tenné. Magyarul, nem is igazán a nő, mint ember (a tényleges személyisége), érdekel téged, hanem hogy a te ideálképeddel mennyire kompatibilis.
2019. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, és ez csak rosszabb lesz. Én jó 10 évvel, 35 évesen idősebb vagyok nálad, és engem is kb 26 éves korom óta kezdtek átverni, kihasználni. Volt jópár barátnőm, de volt amelyik átvert, hazudozott, kihasznált, kettő meg is csalt. Szóval készülj fel rá, hogy ez nem lesz jobb.
2019. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Cuncimókus! Mit lerhet rajtad kihasználni? Viszik a millióidat?
2019. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!