Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak úgy lehet valakim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy lehet valakim, ha minden lányra rányomulok helytől függetlenül? Ne érezzem magam kínosan, ha pl. leközelebb egy szimaptikus bolti eladót, akinél fizetek, megpróbálok meghívni egy kávéra?

Figyelt kérdés
Itt vagyok közel 30 évesen és még sosem volt közelebbi kapcsolatom nővel. A társkeresők és minden más netes ismerkedés csődött mondott. Szoktam hallani ismerősöktől, vagy olvasom, hogy egyesekre minden sarkon nyomulnak, mindeki meg akarja őket dug...őő ismerni. Tényleg ez a szinte erőszakos nyomulás a megoldás?

2019. dec. 26. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A módszerrel az a baj, h sikert hozhat, de a boldogság nem garantált. Magyarul felszeded Teszkós Terikét, aki már két nap múlva az agyadra fog menni, mert büdös a szája, buta mint a föld, és 5 pecenkét hívogat.

Észszerűbb csak azokra hajtani, akik valóban tetszenek. És felhagyni a görcsöléssel.

2019. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Valóban nem ártana valami alapján szelektálni azokat, akik szóba jöhetnek. Vagy mindenki tetszik?
2019. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan az első kérdésemben nem, de a másodikban kiemeltem, hogy "egy szimaptikus bolti eladót". Nem mindenkire, csak akinél érzek szimpátiát. Nincs értelme magamat, sem másokat becsapnom és fűt-fát randira hívnom.
2019. dec. 26. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
30 évesen itt tartasz ? Mit csináltál kb az elmúlt 15 évben? Hiába nyomulsz bárkire ha annyira ronda vagy..
2019. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes mindenkinél bepróbálkozni. Lehet hogy bejön neked, sőt az is lehet, hogy viszonozni is fogja a közeledésed. De mi van, akkor ha kiderűl, hogy egy "hülye", idegesítő, kibirhatatlan, iszonyat féltékeny, parancsolgatós? Vagy neked mindegy, csak legyen valaki?
2019. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a jó Isten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség van tényleg az élet nagy áldása. Szóval ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert.


Egyébként ha valakinek tetszel, akkor arra mindig lesznek utaló jelek, észre fogod venni, amikor kell.

2019. dec. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 - Nem vagyok vallásos, nem fogok imádkozni. Azt írják majd jön, amikor jön egy kapcsolat, nem kell erőltetni, de nálam nem jön.

Több mint 10 év alatt egyetlen ilyen jelet nem vettem észre. Nem tudom volt-e már valaha, hogy egy nő megpróbált jelet adni nekem. Reménytelen, mert tényleg nem veszem észre.

2019. dec. 27. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden esetre én imádkozom érted, hátha ' segít. Amúgy mosolyogni vagy a hajukat szokták igazítani..

Nyilván a ápoltnak és mosolygósnak kell lenni nekünk is. A legjobbakat.

2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!