Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pióca típusú nem vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pióca típusú nem vonzó férfiak mégis hogy veszik mindig rá a nőket, hogy előbb vagy utóbb összejöjjenek velük? Nem számít nekik 5 nemleges válasz sem, addig jár a nő nyakára. ÉS mégis célt ér. Van benne valami titokzatos a nőknek és meglágyulnak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én még nem láttam olyat, hogy ilyennel összejöttek volna, és én magam is végül ocsmány stílusban koptattam le őket. :D Lehet másik bolygón lakunk.
2019. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen férfival összejön az maga se normális.
2019. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind osszejonnek veluk. Minel jobban elutasitja egy no annal jobban ratapad mint legy a sz.rra
2019. nov. 1. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
"Van benne valami titokzatos a nőknek és meglágyulnak?": van, aki igen. Kicsit sírdogál a férfi, akkor már mutat érzelmeket, így a nő ha vevő rá, akkor elhiszi ezt neki, amivel később rá is szív...,
2019. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog hogy ez működjön.

Esetleg arról lehet szó, hogy valamennyire azért bejött a pasi neki és mivel nem volt más, így összejött vele.

2019. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy mind összejönnének.


De ismertem ilyet. Nagy-nagynéném nővérként dolgozott, és az ex-férje folyamatosan járt a nyakára évekig, bejárt hozzá napközben, miközben el lett küldve, küldött mindenféle ajándékot, ami vissza lett adva. Aztán mivel más kérője nem volt, és félt pártában maradni, végül igent mondott nagynéném. A férfi elvette és összehozott egy gyereket neki, és elkezdett egy másik nőre rájárni, akinek nem kellett évekig. Addig volt izgalmas a dolog, családot alapítani meg gyerekeket nevelni már nem volt annyira izgalmas...

2019. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pioca tipust epphogy lerazzak. Meg egy Adonisz is visszataszito lenne, ha tapadna, mint egy MLM-ugynok.
2020. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!