Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ennyire nem számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire nem számít, hogy egy férfinak milyen autója van ( olvassátok el itt az ilyen kérdéseket,80% a nőknek mondja csak vigyen el A ból B pontba), akkor mégis miért alig száll ki átlag csinos nő egy 4.5 Suzuki Vitara szint alatt autóból?

Figyelt kérdés
Alig alig látok olyat, hogy 25 körüli vagy feletti totál átlag, normál alkatú és arcú nő szinte sosem száll ki pasi mellől olyan autóból, ami nem elég jóféle. Legalábbis nekem per pill nincs 4.5-5 millióm egy új Vitarára. De mondhatok Nissan Jukeot stb, amikből látom őket kiszállni. Persze majd itt lesz jó pár női válasz, hogy ,,nekem ez tényleg nem lényeg" és egy korhadó 1.0 as kis Swifttel visz ide-oda a párom. Aztán ilyen 100 párból 1, a többi 99 normális járgányból száll ki mindig.
2019. nov. 5. 20:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány ilyen autót látsz az utakon, amiből szerinted nem szállnak ki átlag csinos nők?

Amúgy apámnak Opelje van, használtan vette évekkel ezelőtt, nagyon elégedett vele. Most elektromos autón gondolkodik, ha legközelebb cserélni fog, de ez még nem biztos neki sem. Én legtöbbször az ő autójából szoktam kiszállni, mert együtt járunk bevásárolni a szüleimmel, bár már évek óta nem élek velük, de nekem nincs autóm, és így egyszerűbb, gyorsabb, mint tömegközlekedésen cipekedni.

2019. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, ebben van valami. Én is ezt látom. Nekem egy sport verziós Astra F van, gyönyörű autó és motorikusan is megbízható, jó állapotú minden téren és...
2019. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

BKV-val járok, tele van jó nőkkel.

Nem tudom miről makogsz.

Nekem pl. autóm sincs, de volt már szép barátnőm.

És nem az autó hiánya miatt szakítottunk xD

2019. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Baromságokat írsz.

Ezdek szerint az átlaglakosságnak 5 milliós autója van. Ja nem, a magyar autópark átlagosan 14 éves.

2019. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Nos, én 29 éves, 159 centi 48 kg, vékony enyhén izmos alkatú vagyok, szép hosszú barna hajam, vékony derekam, izmos kerek popsim van. Csinos nőnek tartanak.

Nekem van jogsim, autóm nincs.

Párom, aki 172 centi 63-64 kg, szálkásan izmos, 35 éves, se jogsija, se autója. 6 és fél éve együtt vagyunk boldogan.


Tudod kérdező, mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni. Nem a nők hibája, ha rettentően szűk látókörrel rendelkezel.

2019. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nekem 8 éves H-s Astra. De tényleg csak jó autóból látok nőket kiszállni.
2019. nov. 5. 21:06
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindegy, örök szerelem az Opel. 😍
2019. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert a rossz autókba csak beszállnak a nők, ki nem? Vagy mi a tosz? xD
2019. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk az is lehet, hogy beülünk a rossz autóba, aztán kapjuk az SMS-t, hogy "üljön át egy másik autóba", és hopp, ott van mellettünk egy sokkal jobb autó, gyorsan átszállunk, aztán abból szállunk ki végül... :-D

Nekem ez a verzió is tetszik. :-D

2019. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs autom de a multkor a szottyadt HEVen olyan not lattam hogy el nem hittem volna hogy ilyen letezik. Szoval felmerul a kerdes hogy nem-e az van hogy nem szamit az auto?
2019. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!