Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos barátaim, kollégáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos barátaim, kollégáim fenyegetése hogy szerezzek barátnőt meg alapításak családot, mert ha nem fogok most, akkor idős koromban boldogtalan leszek?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és eszemágában sincs barátnőt találni, családot alapítani, teljesen jól elvagyok a kis világomban. Egyszerűen tényleg jól érzem magam, volt barátnőm akit nagyon szerettem, de a héten két napnál többet velem volt, akkor meg mindig feszült voltam, lehet van egy kis asperger szindrómám nem tudom, de úgy érzem sokkal könnyebb így az életem szingliként.

Barátaim kollégáim mindig azt mondogatják hogy oké hogy most jól elvagyok egyedül, de majd idős koromban nagyon rossz lesz, akkor fogom érezni majd a társ és a család hiányát, nem tudom hogy ez mennyire igaz időskorban nem lehetek boldog barátnő család nélkül.. nem találhatom meg így a boldogságot? Hány olyan 50 feletti nő vagy férfi van aki egyedül van, Mert elhagyta a férje felesége és újra próbálkozik 50 év felett. Nem lehet társat találni 50 felett miért mondják ezeket a barátaim?


2019. dec. 27. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg mi a probléma? Nem kell foglalkoznod azzal, amit mások mondanak, és ennyi. Az életnek nincs forgatókönyve vagy szabályrendszere. Sokan meg akarják mondani, hogy kell az életet élni, de sokszor ők a legboldogtalanabb, legelkeseredettebb emberek. Úgy éld az életet, ahogy neked jól esik, nem kell mintákat követned csak mert mások ezt mondják.
2019. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most van családod, vannak barátaid?


Mert ezek idős korban eléggé megfogyatkoznak. (A családtagjaid kihalnak, elköltöznek, eltávolodtok, a barátaiddal ugyanez) Az emberek ezért lesznek az életük második felében sokkal magányosabbak, ha ők maguk nem alapítanak családot. Mert az életük első felében olyan biztosnak tűnnek a barátok, a nyüzsgés (mindenkinek a maga szintjén), a család (a felmenők, más rokonok, nem az a család amit te alapítasz), a kollégák, stb

2019. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most van családod, vannak barátaid?


Jelenleg egy barátom van, aki a legjobb barátom igaz van családja de többet van velem mint a családjával

2019. dec. 27. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"de többet van velem mint a családjával"


Az f@ sza...

2019. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Kicsit ő is furi mint én, ő sem akart nagyon családot csak egy idősebb nő elkapta szegényt..
2019. dec. 27. 11:47
 6/8 A kérdező kommentje:
2. Miért az jobb hogy az életed második felében ott lesz a családod melletted De mondjuk rossz házasságban élsz.. és egyszerűen megőrültek egymás mellett nem egy olyan házasságot ismerek hogy egyszerűen Nem bírja elviselni a férjét és inkább dolgozik mint hogy mellette legyen
2019. dec. 27. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra ott volt az életed első fele, hogy a megfelelő társat találd meg. Miért abból indulsz ki, hogy a párkapcsolat és a család csak rossz lehet?
2019. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked egyedül jó, akkor semmiképpen se erőltess semmit. Amikor elkezdődik a b/\sztatás mások részéről, akkor meg csak röhögj egyet, de fel se vedd. Úgy élj mindenképpen, ahogy neked jó. Így nem fogsz semmit sem megbánni, mivel azt az utat követted, amelyiket te akartad követni. Nem, amit mások akarták, hogy kövesd!
2019. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!