Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnálatból összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból összejönnétek valakivel, aki oda van értetek, de nektek nem tetszik és emiatt nagyon szomorú, boldogtalan?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem gyertek össze és másfél millió üti markotokat. A nap fődíja.
2017. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Rajtam kívül sok pasi van még, jöjjön össze azok közül eggyel. Biztos lesz olyan, aki boldoggá teszi majd.
2017. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnálatból összejövés....ez...ez...hol van egy fegyver? -.-
2017. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Meg viccnek is rossz. Akkor en lennek szomoru es boldovtalan.
2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. Segítenék neki másképp, adnék neki tanácsot, terelgetném, ajánlanék neki szakszerű segítséget... De a magánéletem szent. Oda az teszi be a lábát, aki engem feltölt, és akit én szeretek. Akár a barátom, akár a párom. Ha a párom, akkor még a szexuális vonzalomnak is meg kell emellé lennie.


Az, hogy ember vagyok és érző lény, késztet valamilyen szinten a segítésre. De két lábbal rúgom ki az életemből amúgy azokat az embereket, akik hozzám nem adnak. Én nem sajnálok megszakítani nem működő barátságokat sem, mert úgy gondolom, az ember a kapcsolatait nem jófejségből köti, hanem érzésből. Az üzletieket érdekből. Szóval nem, ez nekem túl sokat kivenne az életemből, mint amennyit hozzátenne. Főleg úgy, hogy megvan az esélyem egy olyan kapcsolatra, ahol kívánom a másikat és én is kapok valamit ebből az egészből.

2017. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Soha.
2017. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnálatból nem. Ti értelmezésetekben nem tudok sajnálni.

Összejönnék vele, amíg talpra nem állítom, meg nem tanítom neki létezés alapjait.

2017. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem, qrvára leszarom, ennyire nem utálom magam.


Mindegyikünk volt szerintem ilyen helyzetben, nekem is volt már szar, úgyhogy ahogy én, majd ő is túl lesz rajta.

2017. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tetszik? Nem olyan, mint az ideálom? Vagy egyáltalán nem szimpatikus, emberileg? Nem mindegy. Nyilván valamilyen szintű szimpátia kell, de attól még, hogy valaki nem tökéletes számomra, simán lehet, hogy összejönnék vele.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Missi_Key ***** válasza:
Nem. Sztem irtó nagy kib*szàs....lehet h valakivel tényleg boldog lehetne aki nem csak sajnàlja...
2017. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!