Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az, hogyha valaki sokáig nem találja a párját, akkor később megfogja becsülni a partnerét és, ha boldogtalan volt a párja mellett életvidám lesz?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Boldogtalan a párja mellett? Hú bazze. Nem másik embertől kell várni a boldogságot. Aki egyedül boldogtalan, más mellett is az lesz.
2019. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem egyedül boldogtalan. Egy jól működő szeretet alapú kapcsolatban gondolom sokkal boldogabbak lesznek.
2019. febr. 18. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs a kettő között összefüggés. A párom előttem sokáig volt egyedül, sokáig élt egyedül, és sok ostoba és céltalan randija volt.


Ő például végtelenül rigolyás lett, nagyon nehezen alkalmazkodik bármihez is, és nagyon sokáig tartott, míg megszokta, hogy én is jelen vagyok az életében, pedig egyébként hasonlóak vagyunk.


Én előtte együtt éltem exemmel, megszoktam a kapcsolatot, és sokkal könnyebben igazodok hozzá, mint fordítva, pedig tényleg rigolyás, de úgymond rutinból jön az egész.


Szóval szerintem nincs összefüggés, az egyedüllét is rossz hatással lehet emberekre.

2019. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Aki sokáig boldogtalan és sikertelen a párkeresésben, az el fogja cseszni a kapcsolatot. Az fogja értékelni a jó kapcsolatát, akinek volt már több jó kapcsolata. Fenntartani hosszú távon a kapcsolatot legalább is biztosan nem fogja lelkisérült ember.
2019. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Sztem ha vki eleve negatívan áll hozzá egy csalódás után az későbbi kapcsolataiban is csak a negatív dolgot látja majd. Ezzel cseszi el hiába lesznek boldog percek de a negatív mindíg több lesz mert elcseszi azzal hogy fél az elköteleződéstől ezzel még a társát bizonytalanitja el. Ja és igen az öreg hiba ha mástól várod a boldogságot.
2019. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Semennyire.

Eleinte van a rózsaszín köd, a pillangók a gyomorban. De ez elmúlik.

Marad helyette a másikra akaszkodás, mert tőle várod, hogy neked jó legyen. De nem lesz. Idővel jön az első veszekedés, és a szakítás szele.

Mikor ezt átéled, jön a pánik, hogy ha elveszted, akkor nem leszel boldog, hisz ő tett boldoggá. Kapálózás, udvarlás, aztán békülés. Újra érzed (valamennyire) azt a heves szenvedélyt, mint eleinte.

Újabb vita, újabb békülés, újabb mámor, pár napig.

És rákapsz az izére. Onnantól már szándékosan provokálod ki, hogy összevesszetek, aztán húzod, hogy béküljetek ki. Csak így tudod (Egy ideig) fenntartani, hogy magasan lobognak az indulatok.

Tipikus se veled, se nélküled.

Ezt még meg lehet spékelni megcsalásokkal, mert mással át tudod élni a kezdeti rózsaszín ködöt. De ehhez mindig új szerető kell.

2019. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem várom el mástól a boldogságot. Ha olyannal vagyok akit szeretek alapból boldog vagyok.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert szoktam olvasni ilyen "szedd össze magad féle" válaszokat olvasni és tévhitnek érzem azt, hogyha egyedül boldogtalan vagyok akkor párkapcsolatban is az maradok.

Amikor barátaimmal találkozok tök boldog leszek, mert szeretek velük lenni és mivel ember vagyok és minden ember társaslény. Viszont abból a tekintetből boldogtalan vagyok, mert nem találom a páromat. Így hogyan szedjem össze magam amikor csak egy társat hiányolok az életemből? Más nem kell!

2019. febr. 19. 00:07
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Emiatt biztos nem fogja becsülni a partnerét, épp az ellenkezője. MiMEgyrenél hosszabb ideig tendggődik valaki, egyre jobban alkalmatlan egy normális együttélős kapcsolatra, mert kialakul a saját kis világa.
2019. febr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább azt látom jellemzőnek, hogy ha valaki sokáig van egyedül, akkor vagy nagyon megszokja, és már nehezebben tud alkalmazkodni máshoz, így szigorúbb a szűrő is párválasztásnál, vagy túlságosan ráakaszkodik a másikra, aki végre összejön, mint egy pióca, és kb bárkivel hajlandó összejönni, csak legyen már valaki.
2019. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
A világ legegyszerűbb dolga összejönni valakivel. Azért nincs senkid mert problémás vagy! Az ilyenek világ életükben anyaszomorítóak lesznek és a kutya sem marad együtt egy ilyen életképtelennel!
2019. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!