Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 35 felettiekre miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 felettiekre miért úgy néz a társadalom java, hogy, , hol a család, hol a gyerek"? Ha nincs, akkor meg Jesszus, te mit csináltál eddig, selejtes vagy, netán a saját nemedet szereted?

Figyelt kérdés
Betegnek aposztrofálják eddig. Itt is megfigyeltem, kirak egy 35 feletti egy kérdést, azonnal csuklóból rávágják és hol a férjed, feleséged? Ha meg nincs, akkor szörnyülködnek. Pedig lehet semmi baj az illetővel, csak visszautasítják folyton vagy elvált, sok év után szakított a párjával. Ez csak egy állapot.
2019. dec. 27. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert addigra a többség már szépen elrontotta az életét. Persze nem mindenki, van, aki megtalálja a számítását.


Csak az kezd el másokat b*sztatni ezen kérdések ügyében, akinek nincs rendben az élete. Mert akinek rendben van, az nem foglalkozik a másik emberrel. És ez ennyire egyszerű.


Mindenki úgy éljen, ahogy NEKI jó. Aki családot, gyereket akar, találja meg az erre megfelelő személyt, aki szintén így szeretné, és csinálják. Aki meg nem akar családot, annak ne legyen. Jó lenne más egymást békén hagyni.

2019. dec. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége szeret másokkal foglalkozni a saját élete helyett. Az ilyen típusoknak sosem lesz "elég" a válasz, mert mindig lesz kérdése, pl. ha már van párod, hogy mikor költöztök össze, ha az megvan, mikor lesz esküvő, ha az megvan, miért nincs még /mikor lesz gyerek stb.


Én is 35+-os vagyok, és érzem, hogy furabogárnak tartanak, mert nincs férjem (párom se) pláne hogy nő vagyok. De nem érdekel, mert nem szomorú az ábrázatom, inkább kellemes. A párkapcsolatra irányuló kérdéseket határozottan kezelem, vagyis majd lesz, ha eljön az ideje. Ezen felül nem érdekel, hogy ki milyennek tart és mit gondol rólam, azokkal nincs túl sok kapcsolatom, akik a magánéletemen rugóznak. A barátaim elfogadnak így is, és nem tartanak kevesebbnek, csak mert egyedül vagyok.

2019. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ki a francot érdekli.
2019. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én soha nem foglalkozok ilyen szinten mások véleményével, ez egyáltalán nem kötelező.


Csak a társadalomnak maradi elcseszett a gondolkodása.

2019. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Párom 38 éves, de max. elvétve vetik fel neki, hogy miért nincs még gyereke. Az emberek nagy része nem faggatja. Selejtesnek meg pláne nem tartják.

Én 30 éves nő vagyok, engem többet faggatnak, mint őt, hogy miért nem szülök már.

2019. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!