Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furán néz majd rám a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán néz majd rám a társadalom férfiként (akinek van ilyen ismerőse, és látja, tudja, milyen, hogyan viszonyulnak hozzá), ha 50 évesen ott leszek feleség, pár, gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Már 34 vagyok, szóval kétharmadán túl vagyok, s egyik sincs (volt régen 3 párom, de 4 éve senki), hamar eltelt az idő, 17 év pedig nagyon de irtó gyorsan elszáll. Szóval hogy néz az iyenekre a társadalom, vagy ők milyenek? Jókedvűek, vidámak, vagy ellenkezőleg?
2019. dec. 22. 15:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Számold 60ig és akk 27 év
2019. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Engem, mint a társadalom tagját, abszolút hidegen hagy mások magánélete.
2019. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Istenként fognak rád nézni, HA pénzes, jó pasi, 50-es leszel.


Ha csóró lúzer leszel, egyedül, akkor csak simán leköpnek.


[link]

2019. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindegy, hogy hogy néznek rád?!


Akarsz feleséget,gyereket vagy sem? Ez itt a kérdés! Még 34 évesen se tanultad meg, hogy ne másokhoz hasolítgasd magad?


Nagybátyám 62 éves, nincs gyereke, felesége. Egyedül él a házban amit a szüleitől maradt rá. Megkeseredett vén öregember vált belőle. Nekem ő nagyon jó példa, hogy mindent megtegyek azért, hogy legyen mellettem egy szerető feleség. Mert igen is pozitívan hozzájárul ez ember életéhez egy megfelelő társ.

2019. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Megkeseredett vén öregember vált belőle.


Lehet elhanyagolta magát, nem edzett, nem csajozott, vagy nem is akart.

2019. dec. 22. 15:36
 6/24 A kérdező kommentje:

Mert igen is pozitívan hozzájárul ez ember életéhez egy megfelelő társ.


Miben? Csak azért kérdem, mert jó lenne tudni, régen nincs senkim.

2019. dec. 22. 15:36
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Lúzernek fognak gondolni. Defektesnek... mondjuk már most is ez lehet az ismerőseid véleménye rólad.
2019. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ha elutasítják a nők (hisz én próbálkozok), akkor az lúzer, defektes? A nők hibája, nemde? Hogy elutasít.
2019. dec. 22. 15:43
 9/24 anonim ***** válasza:
Eek szerint már volt valakid. Csináld ugyanazt, amit akkor, mikor összejöttél vele. ;-)
2019. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne a nők hibája? :D Hadd ne kelljen össze jönniük veled.
2019. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!