Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok egy Krisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok egy Krisna hívő lánnyal, aki a megvilágosodás utjára próbálja terelni az embereket és blogot is üzemeltet?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ilyen képeket oszt meg:

[link]



2019. dec. 27. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem soha.,
2019. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Esélytelen.
2019. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

A megvilágosodott ember nem hisz semmiben, mivel az elme hisz, a megvilágosodott tudatú ember pedig az elméje fölé emelkedett.

Nem is próbál senkit semmilyen hitre téríteni.


Attól, hogy hiszel valamiben, még nem vagy megvilágosodott. Sőt, a hit a megvilágosodás ellentéte.

2019. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Mivel eddigi életemben egy nő sem látott meg bennem annyit hogy akár csak kicsit is nyisson felém ezért én már régen nem válogathatok. Szóval igen.
2019. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekelne a gondolkodásmódja, az életmódja.
2019. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gublug ***** válasza:
100%

Az igazi Krisna tudatos hivo komoly szabalyok szerint el. Bar elhet parkapcsolatban Krisna megis az elso helyen van a sziveben helyetted. Csak a 2. lehetsz.

Illetve ha eljuttok addig a pontig h szeretkeznetek, az igazi Krisna tudatos nem fog.

Ok csak akkor szeretkeznek ha Krisnanak akar gyereket szulni.

Olvasd el az Uton onmagunk fele c. konyvet Srila Prabhupadatol. Sokat tanulhatsz belole roluk.


A Krisna Tudatos filozofia nagyon szep es hasznos, kedvelem es sok konyvem van toluk, de egy igazi Krisna tudatos hivovel nem lennek parkapcsolatban.

2019. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Magam részéről többször voltam látogatóban Somogyvámoson és Csillaghegyen is a Krisna-tudatú egyház által üzemeltetett intézményekben. Nagyon jó tapasztalataim vannak: magas rezgésű, tiszta, boldog emberekkel találkoztam ott. Valamint jó a kaja :) Kimondottan szimpatikus az is, hogy foglalkoznak védikus tudományokkal, jógával etc, mint magam is.


A férfi szava a kérdésed szempontjából irreleváns. Ha a hölgy hívő, egyházának szabályai szerint nem "járhat" velem. Tudod, náluk a nemi együttlét csak gyermeknemzés céljából megengedett. A szenvedély és testiség kötőereje a szex az ő hitük szerint.


Ha én Krisnatudatú lennék, mint a hölgy, akkor -némi egyházi procedúra után- összeházasodhatnánk. De ilyen "együttjárás" nevű, "kipróbálgatjuk egymást és bejön, ha bejön"-típusú kapcsolatot nem támogat a hitük és egyéni meggyőződésük.


Persze hogy mit oszt meg a blogjában, az nem tükrözi hitének mélységét és erejét.

2019. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Persze. Jó barátom is Krisna-tudatban él.
2019. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem.. Barátként igen, de kapcsolatra nem. Keresztényként teljesen más a világnézetem, mint az övé, így hosszú távon nem működne a dolog.
2019. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!