Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hívő lányok! Szerintetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő lányok! Szerintetek, ha egy fiú/férfi a molettebb lányokat kedveli és szeretne ilyen társat találni az nagyon probláma, hogy hívő létére testi vonzalmak alapján is keres társat?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy külsőségekre figyelni sekélyes dolog de azt sem szeretném, ha a majdani feleségem nem vonzana.

Elnézést az érdekes fogalmazásért.

Kérek minden kedves válaszolót, hogy ne élcelődjön a kérdésemen.

A válaszokat előre is köszönöm szépen!



2019. jún. 22. 22:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Írod: is. Az nem baj. Az a baj, ha összesen ennyi vonzalmi okot tudsz felmutatni a nőnek.:)

Nekem arra van szükségem, hogy értékeljen mint embert, jobban, mint másokat, szeressen velem szerelmeskedni és értékelje, hogy szerelmes vagyok belé, örüljön neki.

A legtöbb férfi sajnos nem képes erre - teszemazt meg van róla győződve, hogy szeret, miközben folyamatosan bántalmaz.

2019. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!


A problémám lényegében az, hogy nem tudom, hogy ez a lányok számára mennyire lehet eltélendő.

Hiszen ezek testiségek mejek jó, ha a házasság után megvannak de előtte okozhatnak gondot.

2019. jún. 22. 22:53
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

:) Szia!


Szerintem mindenki életében fontos szerepet játszik a vonzalom, legyen valaki hívő vagy nem hívő. A másik dolog meg az, hogy az átlagos testalkatú hívő emberek is legelőször külsőségek alapján keresnek párt, nevezzük azt magasságnak, szemszínnek, arcnak vagy testalkatnak. Én hiszem, hogy Isten tudja mire vágyunk és megadhatja azt :)

Ezen a témán ne görcsölj ennyit, más az ízlésünk és egy telt lány is lehet vonzó, sőt, Isten szeme előtt kedves is.

2019. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Igyekszem, csak, ha az arca szépségén kívül más is elbájol az nem szeretném, ha rosszul venné ki magát.

És nem szeretném, ha az ideálképem egy lányról megrontná az esetleges kapcsolatot már az elején a testiség miatt.

Nem az intim kapcsolatra gondolok, csak, hogy egy lány számára ez nem nagyon felszines?

2019. jún. 22. 23:07
 5/30 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a teltebb/ducibb hívő lányokkal?
2019. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami elképzelése, zsánere - azért aztán lehet, hogy teljesen másnál köt ki, és mégis szépnek látja :) De Isten léleknek és testnek is teremtette az embert, azzal ismerkedj, akinél úgy érzed, mindkettő tetszik.
2019. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Csak arra keresem a választ, hogy a hívő lányoknak mi a véleményük arról, ha egy ugyancsak hívő fiú az arcukon kívül csinosnak tart mást is a testükön.

Esetemben a molettem testalkat és a szép arc az ami egy sekélyesnek tűnő idea és nem tudom, hogy ez miféle fogadtatásra találna.

2019. jún. 22. 23:20
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az miért lenne probléma, hogy olyan társat akarsz akihez vonzódsz, akit szépnek találsz? Isten azt akarja, hogy a majdani társaddal örömötöket leljétek egymásban. Ez nem felszínesség.

Felszínesség az lenne, ha két lány közül a szebbet választanád, hiába kedveled jobban a másikat. Egy szép küllem megkopik, de a lélek nem öregszik. Válassz bölcsen!

2019. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen minden eddigi kedves választ.

S, ha nem bántom meg ezzel az eddigiekat (mert nem veszem semmibe a mondataikat) de szeretnék további megerősítéseket is.


És elnézést a kétkedésért de igazából nem tudom, hogy ki írt lány ként. Nem is fontos.

Csak amiatt írtam, ki így a kérdést mert nem tudtam, ez konkréta a lányokból ez milyen véleményt vált ki egy olyan ifjú iránt aki magát hívőnek tartja és valja hitét.

2019. jún. 22. 23:48
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

A molett nők kedvelése végül is visszavezethető arra a testiségre, amelytől igyekszed megóvni magadat és a kedvesedet.

Ne görcsölj ezen; a testiség nem bűn - az a párkapcsolat alapja! Ha az nem működik, akkor nem lesztek boldogok!

2019. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!