Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogják fel a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel a fiúk, hogy sokkal jobb friend zónában, lelki társnak lenni egy lány mellett, mint, hogy egy, , fogyó, , ember legyél (a potenciális férfiakat úgyis cserélgetik-ezért fogyó emberek, a barátság örök)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nőként mondom, hogy ez rohadtul nincs így. A fiú barát az fiú barát és köze nincs a barátzónához. Azokért az ember szívesen tesz dolgokat, mert jó arcok és lehetne belőle kapcsolat is, de azért nem lesz, mert a kémia nincs meg. Emberileg viszont okésak, ezért egymásra tudtok számítani és keresitek egymás társaságát kapcsolati nyomasztás nélkül. A friendzoneban azok vannak, akiket lekoptattál, de annyira erőszakosak és pitizősek, hogy beletörődtél, hogy körülötted legyeskednek, egyébként mint barát, nem lennél ott, ha kellenél nekik. Majd lekopnak, ha lesz pasid, ellenben az igazi srác haverokkal, akiket sosem koptattál le, mert szóba sem jött a kapcsolat.


Egyébként meg ha normális ember valaki, párkapcsolatban sem cserélgetik. Aki meg szar belsőre, az meg csak el van viselve és röhögnek, mikor hirtelen elkussol és elhúzza a belét, amint lesz a lánynak kapcsolata. Akkor derül ki igazán, ki a barát és ki egy kutya

2019. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Majd lekopnak, ha lesz pasid,


Ezzel nem értek egyet, mert ezek a bele nem törődött férfiak addig próbálkoznak még 100%-os hatékonysággal szét nem választják az alakuló vagy kialakult párokat, hogy a nő ismét szingli legyen.

2019. dec. 27. 20:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem igaz, ilyen egyszerű.
2019. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Már nem azért de egy hetero hapsi miért barátkozna egy lánnyal??? Akkor már egy másik férfivel barátkozzon ott legalább van közös téma is:autók foci celebnők melle stb. Túlbecsülik a nők a barátságukat , férfiak számára lópikula az hogy jókat dumálok egy csajjal x ideje oszt az hazamegy és megpakoltatja magát valami másik taggal. Ez olyan mint annó a koleszban a számtech szoba. Beálltál a sarokba és nézhetted ki hogy fifázik meg stratégiai játékozik az emberek cserélődtek a székben, te végig láttad a monitort de hé!!!! Nem játszottál egy percet sem
2019. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

4: mennyire szarod össze magad az ellentmondástól, ha azt mondom, hogy ezekről a témákról dumálok én is azokkal akiket a barátaimnak tartok és nem valami friendzoneolt kulának? Fiús csaj vagyok, aki mellettem maradt a kapcsolataim alatt is, azokkal játszani szoktunk meg ilyenekről dumálni. És általában a párommal is haverok lettek.


Aki meg friendzoneolt kiskukac, az meg a szemembe sem mer nézni, ha kiderül, hogy kapcsolatban vagyok vagy földhöz veri magát.

2019. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a tapasztalatom, hogy ebben a barát zónában is hamar repülhet az ember! Addig vagy jó, amíg a nőnek nincs pasija, akkor kellesz lelki szemetesnek. 40-es pasiként több velem korabeli nővel voltam nagyon jó barátságban. Egész nap chatelgettünk, megbeszéltünk mindent, még az intim dolgokat is ;) , néha persze találkoztunk is, idő és távolság függvényében. De lehettem akármilyen jóbarát, amint bepasizott, már másnap felejtős voltam.
2019. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
2: a lóf...t,azt. Amint kiderül, hogy senkik a szemedben és szereted a párod, elhúzzák a belüket a fenébe vagy ha szóba is állnak veled csak megy a magyarázás, hogy a pasid < ők és hogy szomorúnak tűnsz. Ilyet egy fiú barát sosem tenne, csak ezek a szarok.
2019. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
5. Arra mondjuk hasznosak az ilyen haverok hogyha félrelép a pasid akkor tuti leadják neked az infót(csipetnyi hátsószándékkal).Ha. Akármekkora cimbik lettek a pasiddal (próbáljunk nem hangosan felnevetni)
2019. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De lehettem akármilyen jóbarát, amint bepasizott, már másnap felejtős voltam.


Az gusztustalanság s gerinctelenség.

2019. dec. 27. 21:12
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Adjak elérhetőséget? Megkérdezheted őket. Talán így 8 év (a barátaim esetében 17 év) távlatában kicsit jobban ismerem őket, mint amit te itt kiszopsz az ujjadból magadból kiindulva. De felőlem meg is bizonyosodhatsz róla, ha már ekkora a pofád. Az ilyeneket kellene herén taposni, golyók nélkül egyből látnák az embert is a másikban.
2019. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!