Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teszem ha 30-as férfiként megannyi sérelem és megcsalás, vagy barátzónába tevés után a potenciális, szingli nőkkel (25-35) kerülöm a mindenfajta beszélgetést még munkahelyen is? Hideg vagyok velük, néha talán durva szavakkal is.

Figyelt kérdés
Kétszer megcsaltak, vagy hazudoztak kapcsolatban, vagy papuccsá akartak tenni. Volt sokszor, hogy beszélgettem potenciális nőjelölttel, hetekig, vagy hónapokig. Sokszor azok kerestek, vagy írtak rám. Ha meg nem fejlődött a dolog sehová, rákérdeztem, mert én többet akarok. Erre jött, a jajj, ne rontsd már el a barátságunkat. Volt ilyen sokszor. Azóta elegem lett, mindenhol mindennemű beszélgetést kerülök a nekem tetsző nőkkel, nehogy megint megsérüljek, vagy átverjenek. Sokszor bunkó vagyok velük, és volt olyan is, hogy mivel több éve a cégnél dolgozok, kijött a csinos ellenőr nő. Kötözködött jogtalanul, majd úgy küldtem el, hogy sírva ment ki. Szóval agresszív lettem, de csak ezekkel a nőkkel szemben, minden más emberrel szeretek beszélgetni. Nőgyűlölő lennék egy kicsit?
2019. dec. 3. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Saját magadnak ásol vermet, lejaratod magad. Egyébként meg kutyát nem érdekli a nyomorod. Mást is traumatizaltak a kapcsolatai és mégis ember maradt.
2019. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is ember vagyok mindenkivel, csak azokkal nem, akik...
2019. dec. 3. 21:57
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Jól teszed, legalább megkíméled a nőket magadtól.
2019. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Csak azokkal nem vagy ember, akiket megbszni kívánsz?
2019. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Megnyugtató, eggyel kevesebb bolond lesz a közelünkben.


L

2019. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

Én ha jobban belegondolok, nem is ismerek olyan 30 feletti férfit, aki akar valamit a nőktől az ürítésen kívül, de egyre többen már azt sem. Szerintem már mindenki megelégelte őket.

30f

2019. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolod. Csak annyi csalodas, atveres, megcsalas vagy kihasznalast szenvedtem el a noktol h mar igy mukodok.
2019. dec. 3. 22:12
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Frusztrált vagy. Ha nem szeded ki magad ebből, lesz ennél még durvább is...

Nem normális ez, ugye tudod? A helyett, h tanulnál a rossz választásaidból (hogy miért ilyen nőket választottál, mert a választásban azért te is benne voltál), hogy legközelebb ne válassz rosszul, nem, te ráhúzol mindenkire egy skatulyát, h biztos rossz nő.


Ennyi erővel mindenki nő meg férfi gyűlölő lehetne...

Szép kis frusztrált világ lenne. :)

2019. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kevesebb ferfi ver at es csal meg not mint forditva
2019. dec. 3. 22:16
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

A választásaidban egy dolog a közös: te.

Szerintem vizsgáld meg, hogy miért, aztán utána beszélj arról, mit akarsz, v-agy mit nem- a nőktől.

2019. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!