Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok/fiúk! Ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok/fiúk! Ti nem láttok mindenkiben potenciális társat?

Figyelt kérdés

Nekem pl. nincs olyan baráti kapcsolatom, ahol egyszer sem gobdoltam volna bele, milyen lenne egy párkapcsolatban a másikkal.

Ti nem érzitek úgy, hogy szinte minden barátságotok olyan mint egy fiú-lány barátság (ezt most arra értem, hogy az egyik többet érez)?

Az is érdekel, ha mondjuk csak bizonyos időszakokban éreztétek így magatokat, pl nagyon vágytatok egy kapcsolatra, szeretetre.

18/L



2019. júl. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezért dugtam meg minden barátomat?:OOOO
2019. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mi a fenének nem ilyen lány barátok jutottak? :D
2019. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sammy1203 válasza:
100%

Szia. Én bi nő vagyok, ugyanezzel az úgynevezett problémával. Mindenkit partnerként képzelek el, annak ellenére hogy leginkább a "lehetetlen" státuszban vagyok. Ennek ellenére van igazi, komoly barátom/barátnőm, akiknél természetesen a kezdet kezdetén felmerült bennem a " mi van, ha..." érzés. De ez pár hét alatt elmúlt.

Ez nálam nem időszakos, mindig vágyom a szeretetre, kapcsolatra, csak éppen sosem jön össze. 😄 sajnos. Vagy szerencsére. Mikor komolyabban elgondolkozom, hogy mi lenne, ha lenne párom... Hát... Kompromisszumok, igazodás a másikhoz stb. stb. Szóval mikor belegondolok, akkor úgy érzem, nem is olyan rossz egyedül.

2019. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: miért vagy lehetetlen státuszban?
2019. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sammy1203 válasza:
100%

4.

Mondjuk úgy, hogy elég magamnak való vagyok, nehezen nyílok meg és nem bízom meg egykönnyen az emberekben. Ennélfogva nem is vagyok különösebben beszédes, és aki nem ismer, azt gondolja, hogy besavanyodott, unalmas vagyok. Pedig csak nem mutatom meg mindenkinek az igazi énemet. Ráadásul a külsőm sem az a kimondottan tipikus. 😊

2019. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: ettől még nem leszel lehetetlen...
2019. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amennyire ismerem a barataimat az alapján nem(tudok) partnerként tekinteni rájuk.

Persze eljátszottam néha a gondolattal,hogy milyen lehet...de max. a csajok egy része jöhetne szóba. A srácok nekem túl pasisak vagy nem is tudom...ők nem.

2019. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Erokan ***** válasza:
100%
Igen😁
2019. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!