Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet beszelgetni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beszelgetni 1 lannyal facebookon akit nem lehet bejelolni?

Figyelt kérdés

Nagyon szexi.Es kedves rendesnek tunik.Fotok alapjan 2 kisgyermeke is van.Megbolondit.Irtam uzenetet,de azt nem nezi meg.

Egy tarskereson lattam,ott is irtam.De szerintem csak regisztralt es soha tobbet nem jott fel.Napok teltek es nem nezte meg senki az uzenetemet.



2019. dec. 28. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Mivel nem vagytok ismerősök, az engedélykérésekbe került az üzeneted, amit ő valószínűleg el is olvasott, de te azt nem fogod látni.

2019. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan mappaba megy,amit ha nem figyel nem jelzi,h van level.A keretlenekbe....Nekem is volt.Egy jo ev elteltevel leltem meg.
2019. dec. 28. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a mappa pont azért van, hogy ne kelljen idegenek ismerkedő üzeneteit olvasnia.
2019. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jo.Felfogtam...
2019. dec. 28. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól talán üzenni még lehet neki. Aztán valamikor csak észreveszi, hogy egy ismeretlen írt neki.
2019. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!