Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nővel élőben elkezdünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel élőben elkezdünk beszélgetni és minden találkozásnál így teszünk, majd egyszer bejelöl ismerősnek Facebookon, az azt jelenti, hogy beszélgetni akar velünk ott, vagy csak gyűjti az ismerőseit? (párja van a nőnek)

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd? Igen. Facebookon kik vannak? Ismerősök.

Kérdés?

2019. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem a kérdést, hogy szerintem nem minden facebookos ismerős akar ténylegesen beszélgetni a másikkal, egyszerűen csak azért jelölik egymást, mert ismerik egymást.

És nem tudom, hogy itt mi lehet a helyzet. Hogy a nő meg akar-e ismerni (akar-e neten is beszélgetni), miközben párja van, vagy csak bejelölt, mert ismer.

2019. márc. 2. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez jutott eszembe mint amit az 1#-es írt, szó szerint.
2019. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azért jelölt be mert beszélgetni akar. De írj rá.
2019. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bejelöl fb-on. Hú de nagy dolog. Én több mint 600 "ismerősömet" töröltem. Most van 41. Viszont őket ismerem, és kölcsönösen érdekeljük is egymást.
2019. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd azért jelölt be.
2019. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős gyűjtés. Engem is be jelölt , eszembe se lenne rá írni egy párkapcsolatban élő nőre. Nem hinném , hogy akarna valamit , csak ha már ismer gondolta be jelöl , vannak ilyenek.
2019. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!