Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is a "bombanők"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a "bombanők" valójában a "nem jó nők"?

Figyelt kérdés

Érdekes téma, de elgondolkodtató.

Nektek is feltűnt már, hogy társkereső appokon csak a budapesti, nyaralgatós, traveler bombázók vannak? Érdekes módon nem a szomszéd Juliskát fogod lapozgatni ott. Vagyis ezeknek a nőknek akiknek az utazás, kockahas stb számít, valahogy mégsincs párjuk. Magyarán aki mondja, hogy "176cm" nem elég neki stb... azok jó ideig egyedül is vannak. Minden valóban átlagos, normális csaj elkel és végső soron azért látod ezt a jelenséget, mert a túlzó igényű "maradék" nők lepik el a társkeresőket! Ettől még valódi, normális nőkre ez nem igaz. Tehát valójában a bombanők a "maradék selejt" csajok :)



2019. dec. 28. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Na akkor én selejt vagyok!🤣🤣
2019. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1: Természetesen senkit nem akarok/akartam megbántani, de valóban furcsa, hogy egy "látszólag tökéletes" nő miért keres társat 2-3 évig az összes létező társkereső appon/oldalon..... Valami tuti nem stimmel akkor vele.
2019. dec. 28. 12:50
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Miből gondolod Hogy bomba vagy ? 😄
2019. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Sok jól kinéző ismerős csaj konkrétan csak unalomból van fennt és nézelődik.
2019. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van azért átlag Juliska is. Én tindereztem, ott mindenféle lány volt, de amúgy az ilyen bombanők nagy része azért volt ott, mert insta követőket akart szerezni. :D
2019. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noren1989 ***** válasza:

Gondolom egopolír.


Átlagjuli is van amúgy bőven, sőt, ők a társkereső női közönségének a java. Meg a nem átlag julik.

2019. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#4

Sokan vagyunk mèg így

2019. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
40%

#3 tarskereson bombanonek nevezi magat es irja le es ilyen kepeket is rak ki gondolom


#Kerdezo reszben elgondolkodtato, sokakra igaz lehet hogy valami titok lappang korolotuk

2019. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Nőként mondom, lehet benne igazság. Szerintem a jó nő attól jó nő, hogy nem kell még a haverjaidat is elhessegetni mellőle és nem ku rvul melletted a közösségi médián, hanem úgy tud egy vonzó, csinos nő lenni, hogy a többi ember is emberileg veszi észre elsősorban és nem tereli el a figyelmet erről a "kikészítettsége". Szerintem az igazán jó nő nem erőlködik, nincs mit bizonygatnia.


Viszont sok ember a fullos nőket a saját egójuk meghosszabbításaként kezeli. Ezt csinálja sok nő is a jó pasikkal. De ha megnézed, azért ezek az emberek szexuálisan hihetetlenül gnómok. A nők a dudákkal, amik mozgásképtelenné teszik őket, a szaros szempillákkal, amiktől pislogni sem tudnak rendesen, a tűorral meg a kidüllesztett papucsszájjal meg a karmokkal, amikkel mindent úgy fognak meg, mintha szaros gatya lenne. És a pasik is ilyenek, a szétzselézett fejükkel, azzal, hogy a felsőtestüket két csirkeláb tartja meg és sorolhatnám. Ezek az emberek olyanok, mint a sexdoll. Ha életre kel, kifejezetten ijesztő. Gondolatod, hogy ha valaki nem szégyelli magát úgy, hogy önként csinált gnómot magából, annak van gond a fejében is

2019. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Társkeresőkön nézzétek meg a férfi kínálatot! 90%-uk vállalhatatlan külsővel rendelkezik. Elhízott, igénytelen, semmi stílus, semmi személyiség. A maradék 10% pedig top kategóriás férfi, ami azt jelenti ők dugják ezeket a nőket. De mivel a top pasi nem akar megalkudni egy nő mellett, mert még nyitva hagyja a kiskapukat, hátha betoppan rajta egy mégjobb vagy még annál is jobb. Ergo nem kell neki a bomba nő, mert várja a következő hódítandó prédát. A nő fent marad társkeresőn várja a csodát. De mivel a nőnek nincs kapcsolata, ezért legalább az utazgatásba lelje örömét. Szóval, amit itt összehordtok, annak itt nincsen semmi valóságalapja. Üdv: egy selejt nő :D
2019. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!