Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt rontjàk el a ffiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt rontjàk el a ffiak az ismerkedést ha minden a sinen (net. Tarsker. )? Olyankor valojaban nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

Nem èrtem az olyan huzàsokat amikor ismerkesünk beszelgetünk, egy hullamon vagyunk online, en azt hiszem tuti ö lesz a befuto mert kijövünk es minden szupi, es amikor talalkozasra kerülne a sor,

Vagy: odàzza huzza, hanyagolja, maradna online


Vagy: talalkozora, randira hivàs helyett benyögi, hogy menjek hozzà fel(igy hogy még élöben nem is latott)


Vagy: az addig jo hetekig tarto chatelésben elkezd megvaltozni bunkozni sèrtegetni beszolni, szinte a hibakat keresve azokra fokuszàlva



Szoval amikor kezdek nyitni feléjük, zöld utat engedek, ugy itélem meg a korabbiak alapjan hogy hajlando vagyok személyesbe is atvinni màr mert kaptam annyi pluszt ami megalapoz annyi bizalmat, hogy ugy érzem rendes korrekt srac, azaz màr csupan egy "karnyujtasra" vagyok attol hogy ö "megkaphat", olyankor a több hetes felépitett megalapozott ismerkedest egyetlen mondattal áthuzzàk. Pl feljössz hozzàm? Meg ilyenekkel.


Ha normal lett volna randi, szemelyes ismerkedes progik kialakult vonzalom kemia,kapcsolat, amihez nyert ügye volt eleve hogy erre van esély, azaz elöbb utobb ugy nala kötöttem volna ki, akkor miért kényszeritenek arra az ilyen beszolasokkal hogy visszakozzam meg letiltsam?


Szoval szélsösegesen irva, amikor meghoditotta a nöt a ferfi es a nö ott all elötte karnyujtasnyira hogy màr sinen van minden, es eddig jol "taktikazott", olyankor miert vàgnak be olyan sèrtéseket, hogy a nö inkabb letiltsa?


2019. dec. 25. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Talán pont azért, mert úgy gondolja, meghódított, sínen van minden, már lehet nyíltabb. Nagyon fárasztó ám hetekig mindig azt mondani, amit hallani akartok.
2019. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Emberek vagyunk, nem szuperszámítógépek. Szoktunk hibázni, bénázni, izgulni, elbaltázni dolgokat. És hazudni is szoktunk, meg hadoválni, ígérgetni, meggondolni magunkat, mert beszartunk a komoly kapcsolat lehetőségétől.

Hadd kéredezzek én is. Ti nem, Kedves Nők?

44/F

2019. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Miért rontják el azzal a nők a netes társkeresést, hogy


-szó nélkül eltűnnek, lelépnek, miközben jól elbeszélgettünk és látszólag minden rendben volt


-benyögik, hogy nincs meg a szikra


-benyögik, hogy ők még igazából nem léptek túl egy korábbi kapcsolatukon


?

2019. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En ha valakivel egy hullamon vagyok, ALAP, hogy szemelyesen is szeretném tudni hogy egy hullamon vagyunk e. Egy normalis talalkozas beszelgetes aztan alakul ahogy es kész, az a minimum.

Erre a masik benyögi hogy, feljössz?

Sakk mattot ad mert erre egy NÖ eleve nem mondhat igent akkor sem ha akarna. Ki az aki felmaszkal netes idegenekhez? Ö beengedné a hàzba?

Hu tenyleg megjatszom mar egyszer hogy persze mondd a cimed, aztan raküldöm a kisebbseget az tuti.

Vagy szoval nem akart semmit es szandekkal cseszi el az egeszet?

2019. dec. 25. 11:15
 5/12 A kérdező kommentje:

3. Szemelyes elött en akkor mondom ha ugy is erzem. Ergo nem chatelgetek olyannal hetekig aki eleve vmiert be sem jön.

Szemelyes talalkozo megint vizvalaszto ez teny.

2019. dec. 25. 11:16
 6/12 A kérdező kommentje:

En nem arrol irok amikor nem jönnek ki egymassal a felek.

Hanem amikor MINDEN A SINEN van illetve lenne. Hetekig jokat chateltek a nö izgatottan várja a randit. Illetve csak vàrnà..

2019. dec. 25. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Marha öntelt vagy kis aranyom,

na pá😚

2019. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Észkombajn 54 es. Inkabb ne is reagalnal.


Netes tarskeresö eleve amiröl szo van. Szoval evidens ha ir hogy megakar ismerni.

Jokat chatelgettek, ismerkedtek, alakul, minden szupi. Igy en nyitok arra hogy szintre emeljük. Erre beszolàst kapok.

Itt megkerdezem akkor eleve nem is akart volna semmit? Vagy mi volt a cel akkor hetekig tarto chatelessel??


Erre en lennék öntelt. Inkabb meg sem szolalnàl 2 bites agyu.

2019. dec. 25. 11:38
 9/12 A kérdező kommentje:
Es ha beszolàsra visszavàgok még ök sértödnek meg! Azt végképp nem értem. Teljesen jogosan védtem meg magam.
2019. dec. 25. 11:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem csak a férfiak csinálják.
2019. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!