Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így mennyi esélyem van normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mennyi esélyem van normális párt találni?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:


Anyám állapota egyre inkább romlik. A 40-es éveiben jár, de fizikailag egyre inkább gyengül. Nagyon sokszor szorul a segítségemre főzés, takarítás cipekedés terén, és az ízületi betegségei miatt gyakran a felkelés, járás sem megy neki úgy, mint egy egészséges embernek. Rajtam kívül nincs senkije sem, se barátok, se családtag, se pár, senki. Ahogy öregszik, úgy romlik az állapota is, így nincs szívem magára hagyni.


Ezen kívül nekem több éve van egy idegrendszeri betegségem (epilepszia) ami egyelőre sajnos nem múlik el. A mindennapi dolgokban nem akadályoz, csak sokak számára furcsa és ijesztő lehet. (Kihagyásaim vannak, illetve a memóriám sem mindig az igazi)


A tervünk az, hogy nemsokára családi házba megyünk, remélhetőleg egy 4 szobásba, ami kényelmes lenne, mind neki, mind nekem és a saját leendő családomnak a párommal és egy gyerekkel.


A kérdés az, így is lenne esélyem egy normális férfit találni, aki elfogadná a "csomagomat"?


Ja, ami még fontos, hogy jelenleg nem keresek párt, úgyhogy ilyen szintű privát leveleket nem várok. Az okát meg nem szeretném leírni.


26/L



2019. dec. 28. 18:48
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem, mivel mégiscsak nő vagy, így lehet kb 65-70 százalék, ha úgy gondolod, hogy tényleg kell egy férfit találnod.
2019. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van esély. Nyilván kisebb, mint akik nem küzdenek ilyen nehézséggel, de a szociálisan érzékenyek közt biztosan talalhatsz
2019. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyilván lesz rá esély. Közhelyes duma, de olyan helyen kell keresni. :)

Nagyon sokan vannak, akik normálisan látják ezt a dolgot! Nem szabad feladni! :)

F26

2019. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, jelenleg nincs párod. Az nem világos, hogy van-e egy gyereked korábbi kapcsolatból, vagy arról is csak jövő időben beszélsz.


Nos, az egész ott van elb...arintva, de nagyon, hogy leendő párodat kész helyzet elé állítanád, hogy anyósával lakjon együtt. Én (és szerintem sokan mások is) pl. már emiatt kifarolnék a kapcsolatból. Nem érdekelne, hogy anyóspajti milyen aranyos, milyen alkalmazkodó. Sokkal normálisabb megoldás lenne, ha a te lakásodtól pár percre (vagy akár ugyanabban a társasházban) lenne neki egy másik lakása.

AZ mondjuk döbbenetes, hogy negyvenes éveiben már ilyen állapotban van anyukád. Ne feledd, hogy még kb. 20 éve lenne a nyugdíjig, ha nem tudná igénybe venni a nők 40 éves szolgálati idejére vonatkozó kedvezményt. De akkor is gondolom 58 éves koráig dolgoznia kéne, tehát jó 10 éve biztos van még. Hogyan fogja ő ezt bírni?

A te epilepsziád ehhez képest pipafüst. Ha csak az lenne, attól még lehetne párt találni. Itt az anyóssal való együttlakás fogja kiszelektálni a férfiak döntő többségét.

2019. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Viszont ne anyuddal kezd a témát.


Ismerjenek meg, találkozz az illetővel legalább 1x. Mert látatlanban ilyenekért egyből elutasító az ember, mert nem ilyen nehezebb esetet keresnek az emberek.


Viszont ha megismernek és úgymond te tökéletes vagy a számukra akkor lehet, hogy veled együtt a veled járó problémákat is elviselik.

2019. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha már ilyesmin gondolkozol, szerintem akkor lehet jobban is át kellene gondolni, és a TE jövőd szempontjait is figyelembe venni!


Ha nem szorul 0-24 ápolásra , nem kell ott lakj nála. Egy családi ház árából lehet venni két kicsi lakást, bár ez város függő.

Vagy teljesen elszeparált különbejáratú ház, de ez már számomra necces lenne.

Dícséretes hogy segítesz neki, és gondolsz a jövőjére, nagyon pozitív az én szememben.

De anyóshoz lakni soha nem szabad menni, sem neked sem a leendő párodnak!

A kacsolat rovására fog menni. Nem az a kerdés hogy lesz e aki ezt a helyzetet elfogadná e....hanem hogy tudna e így hosszútávon működni egy kapcsolat!

A gyakorlat azt igazolja hogy nem!

Külön lakás , külön élet, úgy a tiszta.

Gondolj magadra is !

2019. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van! Én 50-es férfiként sem adtam fel a reményt, hogy egyszer lehet újra valami kapcsolatszerűségem. Úgyhogy fiatal nőként te meg pláne ne add fel! Tudod, egyszer minden zsák megtalálja a maga foltját!
2019. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Anyám régen fizikai munkát végzett, annak a hatásai jönnek most ki rajta. Attól tartok a jelenlegi munkát sem fogja sokáig bírni, így anyagilag is rám lesz szorulva félig-meddig. Patthelyzet, bár tény, hogy úgy nőttem fel, hogy anyàm szülei is velünk éltek 16 éves koromig, amíg meg nem haltak. Ápoltam mindkettőjüket, így nem újdonság ez a szerep.

Egy kétgenerációs családi ház lenne az ideális, remélem így is megtalálom majd a páromat.

2019. dec. 29. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En onallokent nem koltoznek ossze a csajom anyjaval.
2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!