Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy 36 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 36 éves nő egy 10 és egy 2 éves gyerekkel találhat még normális párt magának?

Figyelt kérdés

Komoly, őszinte, szerető társra gondolok.

Nem kalandorokra.

Valóban értéktelenek a 40-50 év közötti férfiak számára ezek a nők?


2018. nov. 25. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2018. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%

Hát esély mindig van mindenre. Bár tény, hiába vagy 36, sokszor egy huszonéves anyuka is nehezen talál magának párt gyerekkel együtt.

Megvallom őszintén, itt vagyok 30 éves, nem akarlak megsérteni vele, mert nem annak szánom, de én is azon sokaság tagjai közé tartozom, aki biztos hogy nem jönne össze "gyerekes" nővel. Bennem bennem van az, akarva akaratlanul, hogy nem akarnám más gyerekét pesztrálni.

És ilyenkor, ebben az esetben az a másik rossz dolog:

hogy a pasi úgy is mindig csak a második helyen lesz.

Ami normális esetben nem is baj, hiszen a gyerek legyen az első. De miattuk viszont nem foglalkoznál vele annyit úgy se.

Nálam ezen okok véget kizáró lenne.

2018. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Rokonsagban az elmult par evben tobb no is ferjhezment 42 es 53 kozott, naluk par evvel idosebb, jol szitualt, normalis ferfialhoz. Igaz, kisgyerek nem volt, csak nagyobbak.
2018. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Huszoneves anyukanak nehezebb, mert a 25-35 kozotti ferfiak altalaban gyerek mentes not akarnak, mert meg nekik sincs. Azert 40 felett a ferfiaknak is van mar, es ritkan akarnak meg ujbol sajat gyereket.
2018. nov. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%

Csak halkan súgom.. a 40-50 éves pasik nem akarnak majd egy 10 és egy 2 éves gyereket nevelni. Nekik már elegük van abból... mi több ők már inkább a 20 éves kiscsajokra hajtanak.

Komoly, őszinte társ...?

Nem, egyenlő a nullával.

Őszinte voltam.

2018. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%
Igen de kompromisszumkészség-függő. Ha egyenes beszédet akarsz akkor azt mondom, hogy : igen, találhatsz szerető komoly társat de szinte biztosan “olyan” lesz az illető akivel, mint pasi szóba sem álltál fénykorodban.
2018. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Korodbeli vagyok, és azt kell mondjam, hogy még gyermektelenül is (nem is akarok) nehéz, mert ahogy előttem írták, a negyvenesek a fiatal lányokra hajtanak, aki marad(na) a korosztályában, az nekem nem tetszik. Kicsi az esély, de nem lehetetlen, simán találhatsz olyat, akinek már szintén van gyereke, és bevállal így is.
2018. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
minek szültél még egyett? ha eddig is szar volt a kapcsolatod kérdező?
2018. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Látom a sok egyedülálló véresszájú játszótéri anyukák mindenkit lepontoztak. :D

De akkor is így van, ha a fejetek tetejére álltok akkor is. :)

Nem fogjuk más gyerekét nevelgetni.

Ennyi. Ezt is rakhatjátok nullára. :)

Legyen ez a legnagyobb örömötök a síró gyerekek mellett. :)

2018. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%
Régen, amikor nagy társkeresési lázban égtem, gondolkodás nélkül összejöttem volna egy gyerekes nővel is. Ismerkedtem is ilyenekkel. Manapság már azért elgondolkodok,hogy belevágjak e ilyen kapcsolatba. Igaz manapság egyetlen társkeresőn sem vagyok rajta, egy nőt sem szólítok meg ismerkedés céljából. Nem hiányzik a betanult lekoptató szöveget hallgatni.
2018. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!