Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem tudok barátnőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok barátnőt találni, akkor az egyenlő azzal hogy nem vagyok életrevaló, és ki fogok szelektálódni?

Figyelt kérdés

Tehát azért nem tudok barátnőt találni mert nem vagyok jó valamiben, emiatt ki szelektál az élet? Mert ha nem találok barátnőt, feleséget akkor nem lesz utódom, tehát egy fölösleges ember vagyok úgymond. Az ismerkedésben vagyok rossz, mert jöttem már be szép lányoknak, tehát nem hiszem hogy a kinézetem a baj, bár lehet azzal is van baj. Az a legnagyobb baj, hogy nem vagyok elég határozott, visszahúzódó, csendes, nem járok társaságba, és érzelmes vagyok. Komoly kapcsolatot szeretnék, később családdal de a természetem nagyon megnehezíti a dolgom. Neten sokat ismerkedtem, de komoly nem jött össze, csak egy alkalmi, és annyi.

Akinek ilyen személyisége annak sosem lesz gyereke?


2019. dec. 30. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg úgy tekintesz magadra, mint egy gép, addig úgy is fogod érzékelni a valóságot.
2019. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az élet nem szelektál ki senkit bármit teszel azzal bevésed magad a jövőbe energiából vagy ami tovább áramlik mikor meghalsz úgyis ha volt gyereked úgy is, ha nem
2019. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki itt azt írja magáról, hogy érzelmes, arról rövid időn belül ki szokott derülni, hogy valójában érzelGŐS, és annak is igen felszínes.
2019. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Mindannyian ki fogunk szelektálódni, mivel a következő nemzedék már nem fogja megélni az idős kort a globális felmelegedés miatt. Ezért nem is érdemes gyereket vállalni már.
2019. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szűklátókörűen nézzük, akkor igen.


A jó az életben, hogy a felsorolt problémák 99%án tudsz változtatni.

2019. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem jelent ez semmiféle kiszelektálódást. Lehet, hogy a lehetséges barátnőd ott van az orrod előtt, csak a nagy hajkurászásban nem veszed észre. Lassíts egy kicsit, aztán lesz valami. Tuti van, aki érdeklődik irántad, csak lehet rossz helyen keresel
2019. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
# 4 persze, ezt hallgatjuk 1930 óta :D most már bármelyik pillanatban itt a világvége, ne vegyetek tartós tejet
2019. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!